Hesap com tr Güvenilir Mi? (Bilgi)

Hesap com tr güvenilir mi? İnternet alışverişlerinde doğru kararlar için hesap.com.tr’nin güvenilirlik kriterleri hakkında detaylı bilgiler inceledik.

Hesap com tr Güvenilir Mi? (Bilgi)

Günümüzde internet alışverişi yapmadan önce alışveriş yapılacak websitesinin güvenilirliği konusunda tereddütte kalabilmekteyiz. Bu yazımızda Hesap com tr güvenilir mi bu konuya yer vereceğiz.

İlk olarak Hesap.com.tr web sitesinin ne amaçla hizmet ettiği hakkında sizlere bilgi aktarmak isteriz. Bu websitesi içerisinde çeşitli bilgisayar veya mobil oyunlar ile alakalı hesap satışı, e pin hizmeti ve bunun yanı sıra sosyal medya hesapları vb. satışlar gerçekleştirilmektedir.

Site hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olduysak artık bu sitenin güvenilirliği konusuna geçebiliriz. Güvenilirlik konusu oldukça kapsamlı bir konudur ve çeşitli kriterleri vardır. Bu kriterler şu şekildedir;

  • Sitenin SSL Sertifikası olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sitenin URL adresi “https” ile başlaması ve güvenlik serfitikası olması gerekmektedir.

hesap.com.tr güvenilir mi

Bunu kontrol edebilmek için Chrome tarayıcısını açın ve hesap.com.tr websitesine girin. Ardından yukarıdaki görselde olduğu gibi kilit simgesine dokunun. URL “https” ile başlıyorsa bağlantı güvenli ibaresi yer alıyorsa ve sertifika geçerli yazısını görüyorsanız bu sitenin güvenilir olduğunu gösteren kriterler arasında yer almaktadır.

Websitesinin SSL sertifikası olması ve URL adresi “https” ile başlaması güvenilirlik açısında tek başına birşey ifade etmemektedir. Bununla birlikte iletişim bilgilerinde müşteri hizmetleri numarası, e posta adresi ve fiziksel adres olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Hesap com tr güvenilir mi sorusuna yanıt vermek gerekirse burada devreye gerçek kullanıcı yorumları girmektedir. Bu websitesinden daha önce alışveriş yapmış kullanıcılar muhakkak görüşlerini çeşitli forum veya websitelerinde belirtmişlerdir. Bu yorumları inceleyerek az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Böylece bir konumuzun daha sonuna geldik. “Hesap.com.tr” web sitesi üzerinden herhangi bir alışveriş yaptıysanız veya yakın çevrenizden birisi işlem gerçekleştirdiyse olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gamesatış websitesi güvenilir mi diye soruyorsanız yanıtını GameSatış Güvenilir Mi? (Bilgi) başlıklı yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yorum yapın