Hepsiburada Neden Açılmıyor (Çözümü)

Telefonda veya bilgisayarda hepsiburada neden açılmıyor diyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hepsiburada Neden Açılmıyor (Çözümü)

Bu yazımız içerisinde hepsiburada neden açılmıyor sorununa çözüm yolları ile birlikte değineceğiz. Bu sorunu yaşıyor ve çözümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hepsiburada sitesinin veya uygulamasının açılmaması bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenlerden bazıları şu şekildedir;

  • İnternet bağlantısının zayıf olması veya kesintiye uğraması
  • Hepsiburada uygulamasının güncel olmaması
  • Tarayıcı sorunları

Hepsiburada internet gerektiren bir uygulama olduğundan öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmenizde fayda vardır. Eğer mobil cihaz üzerinden WiFi ağınıza bağlıysanız modeminize reset atmayı deneyin.

Eğer mobil cihazınızda internete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan veya internet paketinizin bitmediğinden emin olun.

İnternet bağlantınızda herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız Hepsiburada uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapabilmek için şu adımları izleyin;

  • Google Play’e girin
  • Arama kısmına “Hepsiburada” yazın
  • Güncelle butonuna dokunun

hepsiburada güncelleme

iOS işletim sistemine sahip cihazınız var ise;

  • App Store’a girin
  • Mağaza arama bölümüne “Hepsiburada” yazın
  • Uygulamayı güncelleyin

Bu adımları takip ederek her iki platform üzerinde de Hepsiburada uygulamasını kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Güncelleme işlemi bittikten sonra uygulamayı açmayı deneyin ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı teyit edin.

Bilgisayarınızda bulunan tarayıcınız üzerinden Hepsiburada sitesine erişmek istediğinizde sorun yaşıyorsanız farklı bir tarayıcı üzerinden siteye erişim sağlamayı deneyin. Örneğin Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız Firefox, Edge, Safari, Opera gibi tarayıcıları deneyebilirsiniz.

Hepsiburada sitesine ve uygulamasına hiçbir şekilde erişemiyorsanız site sunucularından kaynaklı geçici bir problem yaşanıyor olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun düzeltilmesini beklemelisiniz.

Bu yazımızda sizlere hepsiburada neden açılmıyor sorununa çözümleri ile birlikte detaylı bir şekilde değindik. Konu hakkında eğer varsa görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Hepsiburada doğrulama kodu gelmiyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için Hepsiburada Doğrulama Kodu Gelmiyor (2023) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın