Hepsiburada Doğrulama Kodu Gelmiyor (2023)

Hepsiburada sitesinde hesabınızı onaylamak istediğinizde hepsiburada doğrulama kodu gelmiyor sorunu yaşıyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Hepsiburada Doğrulama Kodu Gelmiyor (2023)

En popüler alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada sitesine üye olup hesabınızı onaylamak istediğinizde hepsiburada doğrulama kodu gelmiyor sorunu ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • Üye olurken girmiş olduğunuz telefon numarasını kontrol edin.
  • Üye olma esnasında yazmış olduğunuz e posta adresinizi kontrol edin.

Yukarıda yer alan nedenlerden dolayı hepsiburada kod gelmedi sorunu yaşıyorsanız yapmanız gerekenler sırasıyla şöyledir;

  • Hepsiburada hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üst köşeden Hesabım bölümüne gelin.
  • Kullanıcı Bilgilerim sekmesine tıklayın.

hepsiburada kod gelmedi

İletişim bilgileri kısmında yer alan telefon numaranızı kontrol edin gerekirse değiştir diyerek tekrardan girmeyi deneyin.

hepsiburada telefon numarası değiştirme

Değiştir seçeneğine tıkladıktan sonra telefon numaranızı girin ardından Güncelle butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

İletişim bilgileri kısmında e posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. Hesabınızı doğrulamak istediğinizde e posta adresinize veya cep telefonunuza doğrulama kodu gidecektir.

Eğer e posta adresi kısmına eksik veya yanlış bir bilgi girdiyseniz hepsiburada doğrulama gerekli gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Hepsiburada hesabınızı doğrulama aşamasında cep telefonunuza onay kodu gönderildiyse ve hepsiburada kod gelmedi diyorsanız ağ gecikmesi yaşanmış olabilir.

Ağ gecikmesi yaşandığını düşünüyorsanız lütfen belirli bir süre bekledikten sonra tekrardan onay kodu gönderme işlemini gerçekleştirin.

Hepsiburada doğrulama kodu gelmiyor diyorsanız telefonunuzun hücresel veri sinyal gücü az olabilir. Bu durumdan kurtulmak için telefonunuzu hattınızın daha güçlü sinyal aldığı bir konuma götürün.

Hepsiburada sms onay kodunu üst üste sürekli olarak girdiyseniz yanlış girme limitini doldurmuş olabilirsiniz. Böyle bir durumda 4 veya 24 saat süre kadar bekleyip tekrardan işlemleri gerçekleştirin.

Hepsiburada Onay Kodu Sorunu (Videolu Anlatım)

Trendyol geçersiz işlem hatası yaşıyorsanız Trendyol Geçersiz İşlem Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın