GTA 5 Arabanın Üstünü Açma Tuşu Hangisi?

Bilgisayarda GTA 5 arabanın üstünü açma tuşu hangisi bilmiyorsanız yazımızın devamında bu konu özelinde detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma Tuşu Hangisi?

Bilgisayarınızda Grand Theft Auto 5 oyunu yüklü ise ve gta 5 arabanın üstünü açma tuşu hangisi bilmiyorsanız öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Herkesin severek oynadığı ve hala popülerliğini koruyan GTA 5 oyununda pek çok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerden biride oyun içerisinde arabanın üstünü açıp kapamaktır.

Bu özelliği oyun içerisinde yer alan tüm arabalarda kullanmanız mümkün değildir. Çünkü GTA 5 oyununda üstü açılıp kapanabilen sınırlı sayıda araba mevcuttur.

GTA 5 Üstü açılan arabalar

GTA 5 Üstü Açılan Arabalar

  • Cognoscenti Cabrio
  • Carbonizzare
  • Rapid GT by Dewbauchee
  • Surano by Benefactor

Oyunda yukarıdaki yer alan araba modellerini kullanarak arabanın üstünü kapatıp açabilirsiniz. Peki arabanın üstünü açmak için hangi tuşu kullanmamız gerekir diye soracak olursanız klavyenizden “H” tuşuna basmanız gerekir.

Klavyenizden “H” tuşuna basarsanız arabanın üstü açılacaktır. Tekrardan “H” tuşuna bastığınız takdirde arabanın üstü kapanacaktır. Böylece arabanın üstünü açıp kapama eylemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer oyunu masaüstü veya dizüstü bilgisayar değilde Playstation’da oynuyorsanız yapmanız gereken sağ yön tuşuna basmak olacaktır. Böylece aracın üzerini açıp kapayabilirsiniz.

GTA 5 oyunu her ne kadar eskide olsa günümüzde hâla oynanmaktadır ve oyunu yeni keşfeden kullanıcılar bulunmaktadır. Bu içeriğimizde de oyunu yeni oynayan kullanıcılara rehber niteliğinde bir paylaşım yapmış bulunmaktayız.

Bu yazımızda sizlere gta 5 arabanın üstünü açma hangisi detaylı bir şekilde anlattık. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

GTA 5 hikaye modu açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için GTA 5 Hikaye Modu Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın