Gratis Hediyeli Ürün Nedir? – Nasıl Alınır? (2024)

Gratis hediyeli ürün nedir merak ediyor ve araştırıyorsanız bu konu hakkında yazımız içerisinde detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gratis Hediyeli Ürün Nedir? – Nasıl Alınır? (2024)

Gratis üzerinde online alışveriş yaparken karşımıza çıkan gratis hediyeli ürün nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Öncelikle hediyeli ürün kampanyaları özelliğinden yararlanmak için site içerisinde üye girişi yapmış olmanız ve gratis karta sahip olmanız gerekmektedir. Aksi halde bu tarz kampanyalardan yararlanamazsınız.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “www.gratis.com” yazın.
  • Sağ üst köşeden Giriş Yap butonuna tıklayın.

hediyeli ürün kampanyaları

Başarılı bir şekilde üye girişi yaptıktan sonra Gratis içerisinde hediyeli herhangi bir ürünü sepetinize ekleyin. Sepetinize ürünü eklediğinizde otomatik olarak hediyeniz sepetinize eklenecektir.

Sepetinize eklemiş olduğunuz hediyenin detaylarını öğrenmek istiyorsanız ürünün sayfasında yer alan Kampanyalar sekmesi altında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gratis üzerinde hediyeli ürünler stoklarla sınırlı olup her bir siparişe 1 hediye gönderimi yapılmaktadır. Site içerisinde hediyeli ürün etiketi ile belirtilmiş ürünleri satın alarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Eğer hediyeli ürün etiketi ile sepetinize eklemiş olduğunuz bir siparişinizde hediyenizi göremiyorsanız muhtemelen kampanyanın süresi bitmiştir. Hediyeye hak kazanırsanız otomatik olarak sepetinize eklenmektedir.

Eğer sepetiniz içerisinde hediyeli ürünü kaldırırsanız satın almış olduğunuz ürünün yanında hediyeli ürün size yollanmayacaktır. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlere gratis hediyeli ürün nedir konusu hakkında bilgi verdik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Online alışverişlerinizde ödeme yaparken 3d secure doğrulama hatası alıyorsanız çözümü için 3D Secure Doğrulama Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın