Google Play Silinen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Android kullanıcısı olarak Google Play silinen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsanız yazımız içerisindeki adımları takip edebilirsiniz.

Google Play Silinen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Google Play üzerinden indirmiş olduğunuz ve daha sonra sildiğiniz uygulamaları bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Google Play silinen uygulamalar nasıl bulunur merak ediyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Sağ üst köşeden profilinize dokunun.
  • Uygulamaları ve cihazı yönetin sekmesine gelin.
  • Ardından Yönetme bölümüne girin.

Play Store indirme Geçmişi görme

Yönetme bölümünde seçilii olan Yüklü uygulamalar kısmını Yüklü olmayan uygulamalar şeklinde değiştirin. En son silinen uygulamalar liste olarak gözükecektir.

Bu yöntem sayesinde kolayca Play Store indirme geçmişi görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yazımız içerisinde yer alan telefondan silinen uygulamaları görme adımlarını tüm Android cihazlarda uygulayabilirsiniz.

Telefondan Kaldırılan Uygulamaları Geri Getirme

Android cihazınızda silmiş olduğunuz uygulamaları geri getirmek ister misiniz? O hâlde aşağıda yer alan telefondan kaldırılan uygulamaları geri getirme adımlarını uygulayın.

Telefonunuzda Google Play mağazasını açın. Ardından sağ üst köşeden profilinize dokunun. Daha sonra Uygulamaları ve cihazı yönetin seçeneğine girin.

Telefondan kaldırılan uygulamaları geri getirme

Uygulamaları ve cihazı yönetin penceresinde üst kısımda yer alan Yönetme sekmesine giriş yapın.

Android silinen uygulamaları görme

Yönetme sekmesine geldikten sonra yukarıda yeşil renkli Yüklü uygulamalar yazısını göreceksiniz. Bu kısmı Yüklü olmayan uygulamalar olarak değiştirin.

Karşınıza çıkan listede daha önce yüklemiş olduğunuz uygulama ve oyunlar gelecektir. Buradan kontrol ederek telefondan kaldırılan uygulamaları geri getirme işlemini yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Google Play silinen uygulamalar nasıl bulunur ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bu yazının altında yer alan yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Google Play geliştirici hesabı nasıl açılır tüm detaylarıyla Console Google Play Nedir? – Play Console Hesap Açma başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

“Google Play Silinen Uygulamalar Nasıl Bulunur?” üzerine bir yorum

Yorum yapın