Galatasaray Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)

Android veya iOS cihazınızda galatasaray uygulaması açılmıyor ise bu durumu çözmenin yollarını yazımız içerisinde tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

Galatasaray Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda galatasaray uygulaması açılmıyor ise bu sorunu çözmek için doğru yerdesiniz. Uygulamaların açılmaması oldukça yaygın bir sorundur. Bu nedenle bu konuyu ele almak istedik.

Telefonunuzda Galatasaray mobil uygulaması yüklü ise ve açılmıyorsa nedenleri şu şekilde olabilir;

 • İnternet bağlantınız kopmuş olabilir.
 • Uygulamanın önbelleği dolu olabilir.
 • Uygulamanın eski sürümünü kullanıyor olabilirsiniz.

Uygulama mağazasında yer alan Galatasaray uygulaması internet gerektiren bir uygulamadır. Bu nedenle internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. WiFi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atmayı deneyin. Eğer hücresel veri üzerinden bağlantı sağlıyorsanız şebeke gücünün yeterli olduğundan emin olun.

Açılmama sorunu devam ediyorsa Galatasaray uygulamasının önbelleği dolmuş olabilir. Önbellek temizleme işlemi yaparak bu sorunu düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyin;

Android telefonlar için önbelleği temizleme adımları şu şekildedir;

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • Galatasaray uygulamasını bulun.
 • Depolama bölümüne dokunun.
 • Önbelleği temizle butonuna basın.

galatasaray uygulaması önbellek temizleme

iPhone kullanıyorsanız önbellek temizleme adımları için şu adımları izleyin;

 • iPhone’unuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Genel sekmesine dokunun.
 • iPhone Saklama Alanı(Depolama Alanı) bölümüne gelin.
 • Uygulama listesinden Galatasaray’ı bulun.
 • Uygulamayı sil seçeneğine dokunun.

galatasaray uygulaması önbellek temizleme iphone

Bahsetmiş olduğumuz bu adımları takip ederek iOS ve Android cihazlarınızda yer alan uygulamaların önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra Galatasaray uygulamasını açmayı deneyin ve sorun olup olmadığını kontrol edin.

Eğer tüm bunlara rağmen uygulama açılmıyorsa eski bir sürümünü kullanıyor olabilirsiniz. Bunu teyit etmek için uygulama mağazasına giderek herhangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bir güncelleme varsa mutlaka güncelleme işlemini gerçekleştirin.

Son olarak Galatasaray uygulamasının açılmaması uygulama geliştiricisinden kaynaklı yani uygulamanın sunucularından kaynaklı sorunlar olabilir. Böyle bir durumda sorunun giderildiğine dair yeni bir güncellemeyi beklemekten başka yapabileceğiniz birşey yoktur.

Galatasaray Uygulaması İnternet Yok Hatası

Telefonunuzda yer alan Galatasaray uygulamasını açtığınızda internet bağlantınız olmasına rağmen Galatasaray uygulaması internet yok hatası ile karşılaşıyorsanız WiFi veya Hücresel Veri özelliğini kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

Böylece galatasaray uygulaması açılmıyor konusunun sonuna gelmiş olduk. Bu sorun ile alakalı görüşleriniz varsa yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İnat Box uygulamasında veriler alınıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için İnat Box Veriler Alınıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

“Galatasaray Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)” üzerine 2 yorum

 1. android telefonda belirtilen işlemleri yaptım aa galatasaray uygulaması ” application currently not available” uyarısı veriyor.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Telefon marka ve modelinizi öğrenebilir miyim? Buna ek olarak Galatasaray uygulamasını Google Play üzerinden mi indirdiniz yoksa uygulama mağazası dışından apk olarak mı indirdiniz.

   Yanıtla
Yorum yapın