FIFA Mobile Oturum Açma Başarısız (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda fifa mobile oturum açma başarısız sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımız içerisindeki adımları uygulayın.

FIFA Mobile Oturum Açma Başarısız (Çözümü)

Telefonunuzda FIFA Mobile oyunu varsa ve oyunda hesabınıza giriş yapmak istediğinizde fifa mobile oturum açma başarısız yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

  • Oyunun verilerini veya önbelleğini temizleyin.
  • Oyunu kaldırıp tekrardan yükleyin.
  • VPN ile internete bağlanıp oyuna girmeye çalışın.

Öncelikle yapmanız gereken oyunun verilerini temizlemek olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • FIFA Mobile oyununu bulun.
  • Depolama bölümüne girin.
  • Verileri temizleme işlemini gerçekleştirin.

Fifa Mobile neden açılmıyor 2022

Oyunun verilerini temizledikten oyunu açın ve hesabınıza giriş yapmaya çalışın. FIFA Mobile giremiyorum gibi bir problem yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Eğer sorun hâla devam ediyorsa oyunu kaldırıp tekrardan yüklemeyi deneyin.

FIFA Mobile oyununu telefonunuzdan silin ve ardından uygulama mağazası üzerinden tekrardan indirin. Bu işlem basit gibi gözüksede bazı zamanlar etkili bir yol olabilmektedir.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa internete VPN ile bağlanıp oyuna öyle giriş yapmayı deneyin. Telefonunuzda VPN uygulaması yok ise uygulama mağazası üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

VPN uygulamasını açın ve aktif edin. Ardından FIFA Mobile oyununa giriş yapmayı deneyin ve fifa mobile oturum açma başarısız alıp almadığınızı kontrol edin. Muhtemelen sorun düzelecektir.

Bu yazımızda sizlere FIFA Mobile neden açılmıyor sorusuna çözüm yolları ile beraber yanıt vermiş olduk. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

FIFA Mobile geçerli derleme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için FİFA Mobile Geçerli Derleme Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın