FİFA Mobile Geçerli Derleme Hatası (Çözümü)

Telefonunuzda FİFA Mobile oyununu açmak istediğinizde fifa mobile geçerli derleme hatası alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

FİFA Mobile Geçerli Derleme Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuza FİFA Mobile oyununu indirdiyseniz ve oyunu açmaya çalıştığınızda fifa mobile geçerli derleme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Oyunu açarken FIFA Mobile geçerli derlemenin yapılandırmasına erişilemiyor yazısı karşınıza çıkıyorsa çözümü için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Google Play mağazasını açın.
 • Arama bölümüne “SuperVPN” yazın.
 • VPN programını telefonunuza indirin.

iOS işletim sistemine sahipseniz;

 • App Store uygulamasına gelin.
 • Arama kısmına “SuperVPN” yazın.
 • Uygulamayı cihazınıza yükleyin.

FIFA Mobile oyuna giremiyorum

Yüklemiş olduğunuz VPN uygulamasını açın ve Connect butonuna basarak aktif hale getirin. Ardından oyuna giriş yapmaya çalışın. Muhtemelen artık FIFA Mobile oyuna giremiyorum sorunu ortadan kalkacaktır.

Yazımız içerisinde yer alan VPN uygulaması sadece bir örnektir. Sizin kullanmış olduğunuz VPN uygulaması varsa veya uygulama mağazası üzerinden daha farklı VPN uygulaması indirerek kullanabilirsiniz.

FIFA Mobile kullanıcıları VPN aracılığıyla oyuna giriş yaptığında FIFA Mobile geçerli derlemenin yapılandırmasına erişilemiyor yazısından kurtuluyor ve oyuna başarılı bir şekilde giriş yapıyor.

Bu sorunun şuan ki tek çözüm yolu budur. İlerleyen zamanlarda daha farklı bir çözüm yolu olursa yazımızı mutlaka güncelleyeceğiz. Sizlerde bu yöntem sayesinde FIFA Mobile neden açılmıyor 2023 sorunundan kurtulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere fifa mobile geçerli derleme hatası çözümünden bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

FIFA kaynak indirme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için FIFA Kaynak İndirme Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“FİFA Mobile Geçerli Derleme Hatası (Çözümü)” üzerine 7 yorum

 1. Bu internet profiliniz ile alakalı internet profiliniz aile profili yada çocuk koruma profilinde olabilir, internet profiliniz standart profile çekerseniz düzelir

  Yanıtla
 2. Türk Telekom uygulamasına girin İnternet seçin en sağda işlemler seçin oradan güvenli İnternet girin profil bilgilerim ve profil düzenleme en üsteeki standart kutucuğana tıklayın,biraz bekleyin işlem tamam

  Yanıtla
Yorum yapın