Ekobs Neden Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Ekobs neden açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Ekobs Neden Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Tarayıcınızdan EKOBS sistemine giriş yapmaya çalışırken ekobs neden açılmıyor diyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan çözüm yollarını deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle EKOBS sistemine E-Devlet veya portal kısmından giriş yapabilirsiniz. Eğer e devlet üzerinden giriş yaparken sorun yaşıyorsanız portal kısmıdan girmeyi deneyebilirsiniz.

ekobs açılmıyor

Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sisteme başarılı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Eğer bu yöntem ile giriş yapamıyorsanız giriş ekranının alt kısmında yer alan “E Devlet ile Giriş Yap” butonuna tıklayarak e devlet bilgileriniz ile sisteme giriş yapmayı deneyin.

E Devlet ile Giriş Yap butonuna tıkladığınızda sizi E devlet giriş yapma sayfasına yönlendirecektir. Burada T.C. kimlik numaranız ve şifrenizi girerek EKOBS sistemine girişinizi sağlayabilirsiniz.

Eğer siteye erişim sağlarken sorun yaşıyorsanız internet bağlantınızı kontrol edin. İnternetinizde anlık kopma veya kesintiler olursa bu tarz sorunlar yaşamanız olasıdır.

Mobil cihazınız üzerinden veya bilgisayarınızda WiFi ile EKOBS sistemine giriş yapmayı deniyorsanız modeminize reset atmayı deneyin. Modeminizi kapatın ve 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın.

Modeminizin üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra telefonunuzun veya bilgisayarınızın tarayıcısını açın ve EKOBS sistemine giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen sorununuz düzelmiş olacaktır.

EKOBS sistemine giriş yapmaya çalışırken sorun yaşıyorsanız sunuculardan kaynaklı bir problem olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun giderilmesini beklemeniz gerekir.

Bu yazımızda sizlere ekobs neden açılmıyor sorununun çözümünden bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

E arşiv doğrulama hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için E Arşiv Doğrulama Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın