Eca Kombi C37 Hatası Nasıl Çözülür?

Evinizde bulunan kombide eca kombi c37 hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Eca Kombi C37 Hatası Nasıl Çözülür?

ECA marka kombiye sahipseniz ve kombi ekranında eca kombi c37 hatası alıyorsanız yapmanız gerekenler sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Öncelikle C37 hata kodu nedir ondan bahsedelim. Bu hata kodu ile karşılaşıyorsanız kombinizin su basınç seviyesi düşük demektir.

Kombiniz üzerinde yer alan su basınç seviyesi 0.4 seviyelerine kadar gerilediğinde ekranda c37 hata kodu belirir.

Eca Kombi C37 hatası nasıl giderilir diye soracak olursanız kombinin altında bulunan doldurma musluğunu sola doğru çevirerek su basınç seviyesini takip edin.

Doldurma musluğunu sola doğru çevirdiğinizde su sesi duyacaksınız. Aynı zamanda su basınç seviyesi 0.8 civarına geldiğinizde kombinizin ekranında bulunan c37 uyarısı ortadan kalkacaktır.

Kombilerde ideal su basınç seviyesi 1.5 bardır. Sizlerde kombinizi 1.5 seviyelerine getirerek bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

eca kombi su basınç seviyesi

Eğer kendiniz müdahele etmekten çekiniyorsanız veya yapamadıysanız mutlaka yetkili servisi arayarak uzman ekipten yardım almalısınız.

Google arama motoruna eca teknik servis yazarak size en yakın servisi bulabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu vardır.

Google’a eca teknik servis gibi cümleler yazdığınızda ilk sıralarda sitelerin reklamları çıkmaktadır. Burada yer alan bazı siteler sahte(kopya) sitelerdir.

Bu tarz sitelerden mutlaka uzak durun. Eca markasının tek adresi www.eca.com.tr şeklindedir. Bunun dışında başka sitelere giriş yapıp destek almaya çalışmayın.

Bu yazımızda sizlere eca kombi c37 hatası neden kaynaklanır ve çözümü için yapmanız gerekenlerden bahsettik. Bu konu hakkında görüşlerinizi yazımızın altında yer alan yorum kısmında dile getirebilirsiniz.

Siemes bulaşık makinesi E15 hatası alıyorsanız çözümü için Siemens Bulaşık Makinesi E15 Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın