EA Temporarily Lost Connection Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda ea temporarily lost connection hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

EA Temporarily Lost Connection Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere ea temporarily lost connection hatası çözüm yollarından bahsedeceğiz. Yazımız içerisinde yer alan yöntemleri uygulayarak bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle bu hatayı çözmek için Windows güvenlik duvarınızı kapalı konuma getirmeyi deneyin. Bunun için şu adımları izleyin;

  • Windows arama çubuğuna “Windows Güvenliği” yazın.
  • Sol kısımdan Güvenlik duvarı ve ağ koruması sekmesine gelin.

windows güvenlik duvarı kapatma

Güvenlik duvarı ve ağ koruması sekmesi içerisinde kullanmış olduğunuz ağ profilinizin içerisine girin ve ardından kapalı konuma getirin. Hangi ağ profilini kullandığınızı bilmiyorsanız hepsine sırayla girip kapatabilirsiniz.

Güvenlik duvarını kapattıktan sonra EA uygulamasını açın ve EA app Temporarily lost connection hatası alıp almadığınızı kontrol edin muhtemelen sorun düzelmiş olacaktır..

Eğer sorun devam ediyorsa modeminizi resetlemeyi deneyin. Modeminizi kapatın ardından 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra EA uygulamasını açın ve bir sorun yaşamadığınızdan emin olun.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa bilgisayarınıza VPN programı indirin. VPN’i aktif ederek internete bağlanmaya çalışın. VPN ile bağlandıktan sonra EA uygulamasını açın sorununuz düzelecektir.

Yaşamış olduğunuz EA app Temporarily lost connection sorunu sunuculardan kaynaklı bir problem olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun giderilmesini beklemekten başka yapabileceğiniz birşey yoktur.

Bu yazımızda sizlere ea temporarily lost connection hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

FIFA mobile oturum açma başarısız hatası alıyorsanız çözümü için FIFA Mobile Oturum Açma Başarısız (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın