Duolingo Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda duolingo açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Duolingo Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda duolingo açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan çözüm yollarını takip ederek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Öncelikle Duolingo nedir kısaca ondan bahsedelim. Duolingo dil öğrenme uygulamaları üreten bir yeri Amerika’da olan bir teknoloji şirketidir. En başta İngilizce olmak üzere pek çok dili bu uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Duolingo giriş yapamıyorum diyorsanız internet bağlantınızı kontrol edin. Eğer mobil cihaz üzerinden bağlanıyorsanız WiFi özelliğini kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

Eğer sorun düzelmiyorsa modeminize reset atmayı deneyin. Modeminizi kapatın ardından 30 saniye kadar bekledikten sonra açın.

Modem tam olarak açıldıktan sonra cihazınızdan Duolingo uygulamasını açmayı deneyin ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Duolingo uygulamasına girememe sebebiniz uygulamanın güncel olmamasından kaynaklanabilir. Böyle bir durumda uygulama mağazası üzerinden duolingo güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama bölümüne “Duolingo” yazın.
  • Güncelle butonuna dokunun.

iPhone kullanıyorsanız şu adımları izleyin;

  • App Store uygulamasını açın.
  • Güncellemeler bölümüne gelin.
  • Duolingo uygulamasını güncelleyin.

Yukarıdaki adımları takip ederek Duolingo uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilir en son sürümünü cihazınıza kurabilirsiniz. Güncelleme işleminden sonra uygulamayı açın ve bir problem olup olmadığını kontrol edin.

Duolingo uygulaması bir türlü açılmıyorsa Duolingo bakım arası yapmış olabilir. Teknik ekip tarafından herhangi bir bakım çalışması olup olmadığını kontrol etmek için Duolingo Status adresini ziyaret edebilirsiniz.

duolingo bakım arası

Duolingo Status sayfasında herhangi bir bakım çalışması olup olmadığını detaylı bir şekilde geçmiş tarihleri inceleyerek kontrol edebilirsiniz. Eğer bir bakım çalışması var ise duolingo açılmıyor gibi sorunlar yaşamanız muhtemeldir.

Hatasız çeviri nasıl yapılır bilmiyorsanız bilgi sahibi olmak için Hatasız Çeviri Nasıl Yapılır? – En İyi Çeviri Siteleri (2023) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın