Clash of Clans Durduruldu Hatası – Nasıl Çözülür?

Akıllı telefonunuzda yüklü olan strateji oyununda clash of clans durduruldu hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Clash of Clans Durduruldu Hatası – Nasıl Çözülür?

Telefonunuzda clash of clans durduruldu hatası yaşıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edin.

Android cihazınızda bulunan Android System Webview uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin.

Android cihazlarda yaşanılan durduruldu hatalarının ana sebebi bu uygulamanın güncel olmamasından kaynaklıdır.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Mağaza arama kısmına “Android System Webview” yazın.
  • Açılan pencerede güncelle butonuna basarak güncelleme işlemini gerçekleştirin.

System Webview uygulamasını başarılı bir şekilde güncelledikten sonra Clash of Clans oyununu açmayı deneyin ve herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Eğer clash of clans durduruldu hatası devam ediyorsa telefonunuzda yüklü olan oyun eski sürümde kalmış olabilir. Google Play üzerinden yeni sürüme güncelleyin.

Sorun yine düzelmediyse Clash of Clans oyununun verilerini temizleyin. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Clash of Clans oyununu bulun.
  • Depolama kısmına girin.
  • Verileri temizle seçeneğine tıklayarak işlemi gerçekleştirin.

clash of clans verileri temizleme

Verileri temizleme işlemini gerçekleştirdikten sonra oyunu tekrardan açmayı deneyin ve herhangi bir sorun olmadığını kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen sorun düzelmediyse Android cihazınızın depolama alanını kontrol edin. Hafızanın dolu olduğu zamanlar durduruldu hatası yaşayabilirsiniz.

Google Play üzerinden CCleaner adlı programı telefonunuza indirerek hafıza temizliği yapabilirsiniz. CCleaner adlı uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir.

Telefonunuzda Android System Webview hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Android System Webview Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın