ChatGPT Android Uygulaması var mı? (Bilgi)

Google arama motorunda chatgpt android uygulaması var mı diye araştırıyorsanız yazımız içerisinde detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

ChatGPT Android Uygulaması var mı? (Bilgi)

Bu yazımızda sizlere chatgpt android uygulaması var mı sorusuna yanıt vereceğiz. Bu konuyu araştırıyor ve merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Son dönemlerin popüler yapay zekası ChatGPT’nin Android uygulaması malesef bulunmamaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda Android uygulamasının geleceği yönünde birtakım haberler mevcuttur.

ChatGPT yapay zekasının önümüzdeki dönemde Android uygulaması yayınlanırsa sizler için bu yazımızı güncelleyeceğiz.

ChatGPT’nin Android uygulamasının olmaması Android cihazınızda ChatGPT’yi kullanamayacağınız anlamına gelmemektedir. Aşağıda yer alan yöntem sayesinde Android cihazınızda yapay zekayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • Chrome tarayıcısını açın.
  • Adres çubuğuna “https://chat.openai.com/” yazarak websitesine girin.
  • Sağ üst köşede yer alan üç noktaya dokunun.

chatgpt android telefonda kullanma

Sağ üst köşede yer alan üç noktaya dokunduğunuzda ufak bir pencere açılacaktır. Bu pencerede yer alan “Ana ekrana ekle” seçeneğine basın.

Ana ekrana ekle dediğinizde yukarıdaki görselde olduğu gibi bir pencere sizleri karşılayacaktır. Burada simgenin ismini değiştirebilir ardından Ekle butonuna dokunabilirsiniz.

Ana ekrana ekle işlemini gerçekleştirdiğinizde telefonunuzun ana ekranına ChatGPT şeklinde bir simge eklenecektir. Bu simgeye dokunduğunuzda Chrome tarayıcısını açarak otomatik olarak ChatGPT sitesine sizleri yönlendirecektir.

Bu işlem bir nevi websitesinin kısayolunu oluşturup ana ekrana ekleme işlemidir. Bu işlemi sadece bu site için değil diğer farklı siteler içinde yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere chatgpt android uygulaması var mı hakkında detaylı bilgiye yer verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

ChatGPT nasıl kullanılır bilmiyorsanız resimli anlatımla birlikte Chat GPT Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) başlıklı yazımızda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorum yapın