Car Parking Çizim Kopyalama (Resimli Anlatım)

Car Parking çizim kopyalama nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak resimli anlatım sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Car Parking Çizim Kopyalama (Resimli Anlatım)

Mobil cihazınızda Car Parking oyunu yüklü ise ve Car Parking çizim kopyalama nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederek oyun içerisinde çizim kopyalamayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Öncelikle Car Parking oyununu açın.
  • Çizim yapma bölümüne gelin.

Car parking motor çizim kopyala yapıştır

Ardından yukarıdaki görselde işaretlemiş olduğumuz kopyalama butonuna tıklayın. Burada dikkat etmeniz gereken nokta çizim işlemine başlamadan önce bu butona basmanız olacaktır.

Kopyalama butonuna bastıktan sonra çizim için gerekli görselleri seçebilirsiniz. Böylece tasarlamış olduğunuz çizim kopyalanmış olacaktır. Peki bu kopyaladığımız çizimi nasıl yapıştırırız diye soracak olursanız şu adımları izleyin;

  • Car Parking oyununda çizim ekranına gelin.
  • Sol alt kısımda yer alan yapıştır butonuna dokunun.

car parking çizim yapıştır

Yapıştır butonuna tıkladığınızda kopyalamış olduğunuz çizim aracınıza otomatik olarak yapıştırılmış olacaktır. Böylece kolaylıkla car parking çizim kopyala yapıştır işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem sayesinde Car Parking anime çizim kopyalama vb. çizim kopyalama işlemlerini kendi zevkinize göre oyun içerisinde yazımızda göstermiş olduğumuz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere car parking çizim kopyalama nasıl yapılır ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CS GO ww ne demek bu konuyu araştırıyor ve merak ediyorsanız CS GO WW Ne Demek? (Bilgi) başlıklı yazımız sizlere bu konu hakkında rehberlik edecektir.

Yorum yapın