CS GO WW Ne Demek? (Bilgi)

İnternette cs go ww ne demek konusunu araştırıyor ve merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

CS GO WW Ne Demek? (Bilgi)

Bu yazımızda sizler için internet üzerinde sıkça araştırılan cs go ww ne demek konusuna değineceğiz. Yazımızın devamını atlamadan okursanız bu konuyu öğrenmiş olacaksınız.

CS GO oyununda belirli silah kaplamaları mevcuttur. Bu silah kaplamaları oyun içerisinde çok savaşa girmiş olmasına rağmen az yıpranmış silah kaplaması veya az savaşa girmiş olup çok yıpranmış silah kaplaması olarak ikiye ayrılır. Ayrıca her silahın kendine özgü bir aşınma derecesi mevcuttur.

CS:GO aşınma sıralaması aşağıdaki gibidir;

  • Factory New (FN)
  • Minimal Wear (MW)
  • Field-Tested (FT)
  • Well-Worn (WW)
  • Battle-Scarred (BS)

well-worn ne demek csgo

Yukarıda yer alan oyun içerisindeki silah kaplamaları yeniden eskiye olmak üzere sıralanmıştır. Sıralamada en üstte yer alan Factory New yani fabrikadan yeni çıkmış silah kaplaması cs go oyuncularının en çok tercih ettiği silah kaplamasıdır.

CS GO oyununda silah kaplamaları yeniden eskiye doğru fiyat değişkenliği göstermektedir. Hepinizin tahmin edebileceği gibi en yeni yani Factory New silah kaplaması oldukça pahalıdır.

CS GO ww ne demek sorusunun cevabına gelecek olursak silah kaplamaları arasında yer alan Well-Worn(Eskimiş) silah kaplaması isminin kısaltılmış halidir.

WW yani Well-Worn silah kaplamasının fiyatı ekonomik açıdan uygun olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. WW silah kaplamasını görünüm açısından çokta kötü sayılmamaktadır.

CS GO MW Ne Demek?

CS GO MW silah kaplama sıralamasında ikinci sırada yer alan az aşınmış silah kaplamasıdır. Fiyatı Factory New silah kaplamasına göre uygundur ve görünüm olarak iyi durumdadır.

CS GO BS Ne Demek?

CS GO BS silah kaplama sıralamasında en sonda yer alan savaş görmüş silah kaplamasıdır. Görünüm olarak kötü durmaktadır ve bu yüzden fiyat olarak en uygun silah kaplamaları arasında birinci sıradadır.

CS GO FT Ne Demek?

CS GO FT silah kaplama sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır ve görevde kullanılmış silah kaplamasıdır. Görevde kullanılmış silah kaplaması derece olarak az aşınmıs silah kaplamasına oldukça yakındır. Görünüm olarak çokta kötü gözükmemektedir.

Böylece bu yazımızda sizlere cs go ww ne demek konusuna detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CS GO güvenilir başlatma hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için CS GO Güvenilir Başlatma Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın