Binance TR Seviye 2 Doğrulama Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda veya telefonunuzda binance tr seviye 2 doğrulama hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Binance TR Seviye 2 Doğrulama Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda Binance TR kullanıcılarının yaşamış olduğu binance tr seviye 2 doğrulama hatası konusuna değineceğiz. Bu hata ile karşılaşmanızın olası nedenlerini ve çözüm yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Binance TR uygulamasında veya websitesinde hesabınızı doğrulama aşamasının seviye 2 kısmında “üzerinde oynanmış doküman” gibi hatalar ile karşılaşıyorsanız olası nedenleri şu şekildedir;

  • Sizden istenen kimlik veya ehliyet görüntüsünü düzgün yüklememiş olabilirsiniz.
  • Kullanmış olduğunuz tarayıcınızla alakalı sorunlar olabilir.
  • Geçici sistemsel bir hata olabilir.

Seviye 2 doğrulama aşamasında sizlerden eski veya yeni kimlik kartınız ya da ehliyetinizin fotoğrafı istenmektedir. Bu aşamada sizden istenen belgeyi doğru ve net bir şekilde fotoğraflayıp göndermeniz gerekir.

Eğer kimliğinizi veya ehliyet kartınızın fotoğrafını düzgün bir şekilde çekmediyseniz yani görüntü net değil ise sistem bunu üzerinden oynanmış yani sahte doküman olarak kabul edebilir.

Sizden istenen belgenin fotoğrafını gayet net ve üzerinde yazan bilgilerin okunur bir şekilde olduğundan emin olmanıza rağmen bu hata ile karşılaşıyorsanız tarayıcınızla alakalı sorunlar olabilir.

Bilgisayarınızda tarayıcınız üzerinden Binance TR yi kullanıyor ve hesabınızın seviye 2 doğrulamasını gerçekleştirmeye çalışıyorsanız farklı bir tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda Binance TR Kimlik doğrulama izin reddedildi hatası almaya devam ediyorsanız mobil cihazınızdan bu işlemleri gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Mobil cihazınıza uygulama mağazası üzerinden Binance TR uygulamasını indirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları takip edin;

  • Google Play veya App Store mağazasına gidin.
  • Arama bölümüne “Binance TR” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

binance tr 2. seviye kimlik doğrulama nasıl yapılır

Binance TR uygulamasını indirdikten sonra açın ve hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdaki görselde olduğu gibi sağ üst köşeden profil simgesine dokunun. Ardından Kimlik Doğrulama sekmesine girin.

Kimlik doğrulama bölümünde Seviye 1 aşamasını tamamladıysanız Tamamlandı şeklinde yeşil bir yazı göreceksiniz. Bu kısımdan Seviye 2 aşamasını sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Böylece binance tr seviye 2 doğrulama hatası konusunu olası nedenleri ve çözümü için yapılabilecek yolları sizlere aktararak tamamlamış olduk. Bu hata ile alakalı görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Binance TR üzerinde ağ hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Binance Ağ Hatası Kesin Çözümü (2024) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın