Binance Ağ Hatası Kesin Çözümü (2024)

Son dönemlerde oldukça popüler olan kripto para borsası Binance üzerinde bazı zamanlar hatalar meydana gelebiliyor.

Kripto para borsası Binance üzerinde kullanıcıların yaşadıkları problem ağ hatası ile karşılaşmalarıdır.

Peki Binance ağ hatası neden kaynaklanır. Bu sorun nasıl düzeltilir ve hatanın çözümü için neler yapmalıyız. Bu soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Binance Ağ Hatası Kesin Çözümü (2024)

Sizde kripto alım satım işleriyle uğraşıyorsanız ve Binance borsasını kullanıyorsanız bazı zamanlar binance tr mobil ağ hatası ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

Çin menşeli borsa olan Binance üzerinde milyonlarca insan anlık olarak kripto para alım satım işlemi gerçekleştirmektedir.

Bu kadar çok kullanıcıya sahip olan borsada yoğunluktan dolayı veya sunuculardan kaynaklı bir takım hatalar meydana gelebiliyor.

Binance tr ağ hatası ile karşılaştığınızda herhangi bir alım satım işlemi yapabilmeniz mümkün değildir. Özellikle para çekmeye kalktığınızda binance ağ talebi reddedildi hatası ile karşılaşırsınız.

Kripto para borsası olan Binance üzerinde yaşanılan ağ talebi reddedildi veya binance ağ hatası sizden kaynaklı olabileceği gibi sunuculardan kaynaklıda yaşanabilir.

Binance tr ağ hatası sizden kaynaklı olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken hesabınızdan çıkış yapıp tekrardan giriş yapmak olacaktır.

Binance hesabınızdan çıkış yapıp tekrardan giriş yaptıktan sonra ağ hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Binance hesabınıza farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Sürekli kullandığınız tarayıcıyı kullanmak yerine farklı bir tarayıcıdan binance hesabınıza erişmeye çalışın.

Binance giriş hatası alıyorsanız güvenli internet profili kapatma işlemi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli internet profili nasıl kapatılır bilmiyorsanız yapmanız gereken internet servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sorununuzu dile getirip kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz Online İşlemler veya mobil uygulamasından giriş yaparak güvenli internet profili kapatma işlemini gerçekleştirebilir binance giriş hatası sorunundan kurtulabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki adımları uyguladığınız halde hala binance ağ hatası alıyorsanız sorun sizden kaynaklı olmadığı anlamına gelir.

Bu gibi bir durumda sunucuların düzelmesini beklemekten başka yapacak birşeyiniz yoktur. Sunucular düzeldiğinde tekrardan kripto alım satım işlemi veya para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance borsasına yeni kayıt olduysanız ve kimlik doğrulama sorunu yaşıyorsanız yapmanız gerekenleri Binance Kimlik Doğrulama Sorunu Çözümü başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

“Binance Ağ Hatası Kesin Çözümü (2024)” üzerine 4 yorum

 1. TrBinans sitesi güvenli İnternet kapsamında erisimi engellenmektedir. Mobil uygulama da buna dahil.
  Sonuç olarak bu engeli kaldırmanın iki yolu var.
  Biri vpn proxy kullanmak diğeri güvenli İnternet profilinden cikis yapmak.
  çıkış için operatorunuzu arayin veya online hesap ayarlarına girerek kendiniz yapabilirsiniz.

  Yanıtla
 2. Mobil erişim engeli olduğu için Kesin çözüm mobil hattınızdan aile profilini güvenli internet ayarını değiştirmek olacak sorun ortadan kalkıyor

  Yanıtla
Yorum yapın