Baymak F37 Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Baymak marka kombilerde yaşanan baymak f37 hatası nedir çözümü için ne yapmalıyız diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Baymak F37 Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Baymak kombilerde yaşanan F37 hata kodu nedir öncelikle ondan bahsedelim. Eğer sizlerde kombinizde F37 hata kodunu görüyorsanız bu kombinizin su basıncının azalmasından kaynaklıdır.

Kombinin su basınç seviyesi en az 1.5 seviyesinde olmalıdır. Kombinizin su seviyesi 1.5 altında ise baymak f37 hata kodu ile karşılaşabilirsiniz.

  • Kombinizin doldurma musluğunu sola çevirerek su basınç seviyesini 1.5 civarlarına kadar getirin.
  • 1.5 seviyesine getirdikten sonra sağa çevirerek musluğu kapatın.

Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra muhtemelen kombi F37 hatası ortadan kalkacaktır. Eğer sorun düzelmezse en kısa sürede mutlaka servisinizi çağırın.

Size en yakın servisi bulmak için Baymak Yetkili Servisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kombilerdeki ideal su seviyesi 1 ve 2 arasıdır. 1 seviyesinin altına düştüğünde F37 hata kodunu alırsınız. Kombinize su bastıktan sonra musluğu kapalı konuma getirmeyi unutmayın.

Kombinizin su seviyesini 1’in altına düşürmemeye gayret gösterin. 1 seviyesinin altında düşmedikçe baymak f37 hatası ile karşılaşmazsınız.

Kombinize su basarken kombinizi tamamen kapatın daha sonra su basınç seviyesini ideal seviyeye getirin. Daha sonra kombinizi tekrardan açın.

Baymak kombinizde ap hatası yaşıyorsanız çözümü için Baymak Kombi Ap Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın