Baymak E01 Hatası – Kesin Çözümü

Sizlerinde evinde baymak kombi varsa ve baymak e01 hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Baymak E01 Hatası – Kesin Çözümü

Baymak kombinizde e01 hatası ile karşılaşıyorsanız öncelikle bu hata kodu ne anlama gelir ve neden kaynaklanır ondan bahsedelim.

Baymak e01 hatası yaşıyorsanız kombinizin gaz aksamıyla alakalı bir problem olduğu anlamına gelir.

Kısacası kombiniz ateşleme yaparken sorun yaşıyor demektir. Kombi ateşleme yapamadığı durumlarda e01 hata kodu meydana gelebilir.

Baymak kombinizde bu hata kodu ile karşılaşıyorsanız anakart arızası yaşıyor olabilirsiniz. Bunu anlamak için mutlaka Baymak yetkili servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kombiniz sağlıklı bir şekilde çalıştığı halde e01 hata kodu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda da muhtemelen anakartınızda arıza var demektir.

Bu tarz durumlarda doğalgaz hattınızı mutlaka kontrol edin. Kombinize gaz gelip gelmediğinden emin olun.

Size en yakın baymak yetkili servisi bulabilmek için bu adresten inceleme yapabilirsiniz.

Bu tarz hata kodları zaman zaman kombi cihazlara reset atıldıktan sonra ortadan kalkabiliyor. Kombinizi resetleyip ardından baymak e01 hatası yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Baymak kombinizde ap hatası alıyorsanız çözümü için Baymak Kombi Ap Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın