Bannerlord Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Bilgisayarınızda Mount and Blade 2 adlı oyun yüklü ise ve bannerlord açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Bannerlord Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Bilgisayarınızda Mount and Blade 2 Bannerlord oyunu yüklü ise ve oyunu açmaya çalıştığınızda bannerlord açılmıyor diyorsanız bu yazımız sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız.

Bannerlord açılıp kapanıyor problemi ile karşı karşıya kalıyorsanız öncelikle yapmanız gereken bilgisayarınızın sürücülerini güncelleme olacaktır. Bunun için aşağıda yer alan linkte yer alan programı bilgisayarınıza indirin.

Yukarıda yer alan program sayesinde bilgisayarınızda yer alan sürücülerinizi güncel tutabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra açın ardından Tara seçeneğine tıklayarak bilgisayarınızda yüklü veya güncel olmayan sürücüleri tespit edin.

bannerlord açılıp kapanıyor

Güncel olmayan veya yüklü olmayan sürücüleri bulduktan sonra yükleme işlemini başlatın. Güncelleme ekranında Oyun Destekleri yazan programların bilgisayarınızda mutlaka yüklü ve güncel olması gerekir.

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz Driver Booster adlı uygulamayı lisanslamak için öncelikle kurulumu tamamladıktan sonra sağ alt köşeden programın simgesine sağ tıklayıp çıkış yapmanız gerekecektir.

Programı arkaplanda çalışmadığından ve tamamen kapandığından emin olduktan sonra indirmiş olduğunuz zip dosyası içerisinde yer alan version.dll dosyasını Driver Booster adlı programın kurulu olduğu dizine atın.

Lisanslama işlemini bitirdikten sonra programı tekrardan açın ve en üst kısımda PRO yazısını göreceksiniz. Artık program lisanslanmış olacaktır.

Programı lisanslı bir şekilde kullanıp bilgisayarınızda yer alan sürücülerinizi eksiksiz bir şekilde güncelledikten sonra oyuna giriş yapın ve bannerlord açılmıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Witch It açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için Witch It Açılmıyor Ne Yapmalıyım? – Kesin Çözümü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın