Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü)

iPhone’unuzda apple kimliği güncel değil hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere iPhone kullanıcılarının karşısına çıkan apple kimliği güncel değil hatası konusuna değineceğiz. Bu hata ile karşılaşıyor ve çözümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu hatayı yaşıyorsanız çözümü için şu adımları izleyin;

Apple Kimliği aktif değil sorunu

Karşınıza açılan sayfada Giriş yap butonuna dokunun. Giriş yap dediğinizde karşınıza yukarıdaki görselde olduğu gibi bir sayfa gelecektir. Burada yapmanız gereken Apple Kimliği bölümüne kendi bilgilerinizi girmek olacaktır.

Daha sonra devam diyerek işlemlere devam edin. Bir sonra ki adımda sizlerden parolanız istenecektir. Parolanızı doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra başarılı bir şekilde oturum açmış olacaksınız.

Son olarak iPhone’unuzda hesabınıza tekrardan giriş yapmanız gerekecektir. Tekrardan giriş yaptığınızda “Apple kimliği güncel değil” uyarısı kalkmış olacaktır.

iPhone’unuzda tekrardan giriş yapmak istediğinizde “Apple Kimliği güncel değil eski parolayı girin” penceresi geliyorsa burada yapmanız gereken iPhone’unuzun kilidini açarken belirtmiş olduğunuz 4 rakamlı parolayı girmektir.

Eğer yukarıdaki adımları uyguladığınız halde sorun devam ediyorsa en kısa sürede Apple yetkili servis ile iletişime geçerek uzman ekipten yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere apple kimliği güncel değil hatası çözümünden bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

iPhone cihazınızda son hat kullanılamıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri iPhone Son Hat Kullanılamıyor Hatası Nedir? – Kesin Çözüm başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın