AÖL Sınav Sonuçları Gözükmüyor (Çözümü)

Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda aöl sınav sonuçları gözükmüyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AÖL Sınav Sonuçları Gözükmüyor (Çözümü)

Bu yazımızda Açık Öğretim Lise Sınavına giren öğrencilerin yaşamış olduğu aöl sınav sonuçları gözükmüyor sorununa değineceğiz. Sınav sonuçlarını görüntüleyemiyorsanız çözüm yolları için doğru yerdesiniz.

Eğer Açık Öğretim Lise Sınavına girdiyseniz ve sonuçlarınızı görüntülemek istiyorsanız şu adımları takip edin:

Aöl sınav sonuçları neden görünmüyor

Belirtmiş olduğumuz adresten sisteme iki türlü giriş yapabilirsiniz. Eğer T.C. kimlik veya öğrenci numaranız ile giriş yapmakta zorlanıyorsanız alt kısımda bulunan e-Devlet ile giriş yap butonuna tıklayabilir e devlet üzerinden sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

AÖL MEB sınav sonuçları

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol kısımda yer alan menüden Sınav sonuçları sekmesini bulun ve tıklayın. Buradan sınav sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Eğer görselde olduğu gibi sınav sonuçları sekmesini görüntüleyemiyorsanız farklı bir tarayıcı üzerinden sisteme giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Örneğin Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız Firefox veya Opera gibi tarayıcılara yönelebilirsiniz.

AÖL sınav sonuçları görüntülenmiyor ise sistemden kaynaklı geçici bir sorun olabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken farklı bir zaman diliminde giriş yapmayı deneyip sorunun düzelip düzelmediğini kontrol etmek olacaktır.

Böylece aöl sınav sonuçları gözükmüyor sorun nasıl çözülür bu konuyu ele almış olduk. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

E Okul sistemine giriş yapmak istediğinizde öğrenci bulunamadı hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için E Okulda Öğrenci Bulunamadı Hatası (2023) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın