A Way Out Oyundan Atma Sorunu (Çözümü)

Bilgisayarınızda a way out oyundan atma sorunu yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylarıyla bulabilirsiniz.

A Way Out Oyundan Atma Sorunu (Çözümü)

Bu yazımızda sizler için a way out oyundan atma sorunu çözümüne değineceğiz. Bu sorunu yaşıyor ve internet üzerinde çözümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

A Way Out oyununu açmak istediğinizde sizi oyundan atıyorsa çözümü için şu adımları izleyin;

  • Windows arama çubuğuna “Sistem ortam değişkenlerini düzenleyin” yazın.
  • Açılan Sistem Özellikleri penceresinde üst sekmeden Gelişmiş bölümüne gelin.

A Way Out hata vermeden kapanıyor

Gelişmiş sekmesinde Başlangıç ve Kurtarma başlığı altında yer alan Ortam değişkenleri butonuna tıklayın. Ortam değişkenleri penceresinde alt kısımda yer alan Sistem Değişkenleri bölümündeki Yeni butonuna tıklayın.

A Way Out oyuna giremiyorum

Yeni butonuna tıkladığınızda karşınıza ufak bir pencere açılacaktır. Bu pencerede sizden Değişken adı ve Değişken değeri girmeniz istenecektir. Buraya sırasıyla aşağıdaki değerleri girin.

  • Değişken adı: OPENSSL_ia32cap
  • Değişken değeri: ~0x200000200000000

Yukarıda yer alan gerekli bilgileri görselde olduğu gibi gerekli alanlara girdikten sonra Tamam butonlarına basarak tüm pencereleri kapatın. Ardından oyunu açmayı deneyin ve A Way Out hata vermeden kapanıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Bu adımları takip edip uyguladığınızda muhtemelen oyundan atma problemi ortadan kalkmış olacaktır. Eğer sorun hâla devam ederse oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Son olarak eğer oyunu korsan bir şekilde bilgisayarınıza indirdiyseniz oyunu açmak için uygulamış olduğunuz crack işleminde sorun olabilir yani crack dosyası geçersiz olabilir.

Bu yazımızda sizlere a way out oyundan atma sorunu nasıl çözülür ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Steam hata kodu e20 ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri Steam Hata Kodu E20 (Çözümü) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın