101 Okey Plus Sunucu Bağlantı Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Herkesin severek oynadığı 101 Okey Plus oyununda kullanıcılar zaman zaman bazı hatalar ile karşılaşabiliyorlar. Bu hatalardan biriside kullanıcıların 101 okey plus sunucu bağlantı hatası yaşamalarıdır.

Peki bu hata neden kaynaklanır ve çözümü için neler yapabiliriz diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

101 Okey Plus Sunucu Bağlantı Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Mobil cihazınızda 101 Okey Plus yüklü ise ve oynuyorsanız sizde sunucu bağlantı hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun Ayarlar bölümüne girmek olacaktır.

Ayarlar bölümünden Uygulamalar sekmesine giriş yapın. Bu pencerede mobil cihazınızda yüklü tüm uygulamaların listesi gelecektir. Buradan 101 Okey Plus oyununu bulun.

Mobil cihazınızın ekranını kaydırarak bulmak vakit alabilir o yüzden Uygulamalar sekmesine arama kısmına 101 Okey Plus yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yüklü olan oyunu bulduktan sonra içerisine girin ardından Durdurmayı Zorla seçeneğine tıklayın.

Tüm işlemler sadece bu kadar mı? Hayır daha bitmedi. İkinci adım olarak yine aynı pencerede önbelleği temizle işlemini gerçekleştirin.

101 Okey Plus sunucu bağlantı hatası çözümü için oyunun önbelleğini temizleyin. Daha sonra telefonunuzda açık olan tüm pencereleri kapatın. Ardından oyuna giriş yapmayı deneyin.

101 Okey Plus sunucu bağlantı hatası alıp almadığınızı kontrol edin. Eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız önbellek temizleme işlemi gerçekleştirdiğiniz pencereden verileri temizleme işlemi yapın.

101 Okey oyununa facebook ile giriş yapıldığı için Facebook uygulamasını açarak hesabınızdan çıkış yapıp daha sonra tekrardan giriş yapın. Sunucu bağlantı hatası için bu yöntem işe yarayabilir.

Oyuna giriş yaparken internete Wi-Fi ile bağlanıyorsanız onun yerine Hücresel Veri yani paketinizden girmeye çalışın.

Eğer internet paketinizden oyuna giriş yaparken sunucu bağlantı hatası yaşamıyorsanız evinizde bulunan internet bağlantısında problem olabilir.

Evinizde bulunan modeminizi kapatın ve 30 saniye kadar bekleyin. Daha sonra modeminizi açın. Modemin üzerinde yer alan tüm ışıkların yandığından emin olduktan sonra mobil cihazınızdan Wi-Fi ağınıza bağlanın.

Wi-Fi ağınıza bağlandıktan sonra 101 okey plus sunucu bağlantı hatası çözümü için oyuna tekrardan giriş yapın ve alıp almadığınızı kontrol edin.

Android telefon kullanıyorsanız Google Play üzerinden iOS kullanıcısı iseniz App Store üzerinden 101 Okey Plus oyununu cihazınıza indirebilirsiniz.

Gta 5 oyununu bilgisayarınıza yüklerken social club hatası ile karşılaşıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırmak için Gta 5 Social Club Hatası Nedir? – Kesin Çözüm (2022) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın