101 Okey Plus Ban Kaldırma (2024)

Bu yazımızda sizlere 101 Okey Plus hesabınız çeşitli nedenlerden dolayı kapandıysa 101 okey plus ban kaldırma nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz.

101 Okey Plus Ban Kaldırma (2024)

101 Okey Plus oyununda hesabınızda hile vb. eylemler gerçekleştirdiyseniz ve bunun sonucunda hesabınız kapandıysa 101 okey plus ban kaldırma adımlarından bahsedeceğiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki oyun içerisinde 101 okey plus çip hilesi vb. işlemler gerçekleştirdiyseniz hesabınız süresiz olarak kapanabilir. Bu nedenle bu tarz eylemlerden uzak durmanız gerekir.

Eğer hesabınız hile veya başka sebeplerden dolayı kapandıysa yapmanız gereken şey oyun yetkilileri ile iletişime geçmek olacaktır. Bunu nasıl yapabilirim diye soracak olursanız aşağıdaki adımları izleyin.

Yukarıdaki adımları takip ederek 101 okey plus iletişim formuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak hesabınızın açılması konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Ancak şunu bilmelisiniz ki bu işlem %100 olarak hesabınızın açılacağı anlamına gelmemektedir. Eğer oyunun politika kurallarına aykırı bir işlem gerçekleştirdiyseniz hesabınız hiçbir şekilde açılmayabilir.

101 okey plus ban süresi ne kadar

101 Okey Plus iletişim formunu açın ardından yukarıdaki görselde olduğu gibi kendinize göre bilgileri doldurun. Oyun kısmından 101 Okey Plus’u seçin. Adınızı, soyadınızı, mail adresinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.

Ardından Soru Türü olarak teknik problemler seçeneğini seçin. Konu başlığına görselde yer alan başlığı girebileceğiniz gibi farklı başlıklarda girebilirsiniz. Soru detayı kısmında yaşamış olduğunuz problemi detaylı bir şekilde dile getirin varsa ekran görüntüsünü mutlaka form içerisine yükleyin.

Son olarak Gönder butonuna tıklayarak 101 okey plus ban kaldırma adımlarını tamamlayın. Gönder butonuna tıkladıktan sonra yaşamış olduğunuz sorun teknik ekip tarafından incelenip en kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.

101 Okey Plus Ban süresi ne kadar diye soracak olursanız oyun ekibi tarafından bu işlem genellikle süresiz olarak uygulanmaktadır. Bu durum cezanın türüne göre değişkenlik gösterebilir.

101 Okey Plus konuşma ceza nasıl kaldırılır diye soracak olursanız yazımız içerisinde yer alan adımları uygulayabilir sorununuzu çözmeye çalışabilirsiniz.

101 Okey Plus arkadaş ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız 101 Okey Plus Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“101 Okey Plus Ban Kaldırma (2024)” üzerine 2 yorum

  1. Dört arkadaş kendi aramızda 4 5 el oyun oyna dik şikayet bir şey yok niye bant yedik anliyamadik

    Yanıtla
Yorum yapın