101 Okey Plus Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Mobil cihazınızda okey oyunu yüklü ise ve 101 okey plus arkadaş ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız bu yazımızda nasıl yapılacağını sizlere anlattık.

101 Okey Plus Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

101 okey plus oyununu sıkça oynuyorsanız ve 101 okey plus arkadaş ekleme işlemi nasıl yapılır bir fikriniz yoksa aşağıdaki adımları izleyin.

  • 101 Okey Plus oyununu açın.
  • Oyun içerisinde arkadaş eklemek istediğiniz kişiyi bulun.
  • Profil resminin üzerine tıklayın.
  • Ardından açılan pencerede ARKADAŞ EKLE butonuna dokunun.

101 Okey Plus Arkadaş ekleyemiyorum

Oyun içerisinde herhangi bir kişinin üzerine dokunup Arkadaş Ekle dediğinizde karşı tarafın arkadaşlık istediğinizi kabul etmesi gerekiyor.

101 Okey Plus Arkadaş ekleyemiyorum diyorsanız karşı taraf isteğinizi reddetmiş veya henüz kabul etmemiş olabilir.

101 Okey Plus Arkadaşla Oynama

101 Okey Plus arkadaşla oynama için yapmanız gereken yazımızın ilk kısmında yer aldığı gibi oynamak istediğiniz kişiyi arkadaş olarak eklemeniz gerekmektedir.

Oyuna misafir olarak giriş yaptıysanız ve 101 Okey Plus misafir girişi arkadaş ekleme yapmak istiyorsanız kişinin profiline dokunun ve ardından arkadaş ekle butonuna tıklayın.

101 Okey Plus Misafir Girişi İsim Değiştirme

Sıkça sorulan sorulardan biriside 101 Okey Plus misafir girişi isim değiştirme nasıl yapılır sorusudur. Bu sorunun cevabını sizler için hemen yanıtlayalım.

101 Okey Plus oyununa misafir olarak giriş yaptıysanız ve 101 okey plus isim değiştirme yapmak istiyorsanız oyuna Facebook ile bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Böylelikle oyun içerisindeki isminiz değişmiş olacak ve Facebook hesabınızda yer alan isminiz oyun içerisinde gözükecektir.

101 Okey Plus arkadaş ekleyemiyorum diyorsanız oyunun önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yolu izleyin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gelin.
  • Uygulamalar sekmesine girin.
  • 101 Okey Plus oyununu bulun.
  • Depolama sekmesine dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Oyunun önbelleğini temizledikten sonra tekrardan giriş yapın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Muhtemelen artık 101 okey plus arkadaş ekleme sorununuz ortadan kalkmış olacaktır.

101 Okey Plus hesabınız süresiz olarak kapatıldıysa ban kaldırma adımları için 101 Okey Plus Ban Kaldırma (2023) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın