Zula Arkadaş Ekleme (Resimli Anlatım)

Bilgisayarınızda Zula oyunu kurulu ise ve oyun içerisinde zula arkadaş ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Zula Arkadaş Ekleme (Resimli Anlatım)

Bilgisayarınıza Zula’yı kurdunuz fakat zula arkadaş ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız internet üzerinde daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok.

Bu yazımızda sizlere resimli olarak oyun içerisinde arkadaş nasıl eklenilir ondan bahsedeceğiz. Sırasıyla yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

  • Masaüstünde bulunan Zula simgesine çift tıklayın.
  • Açılan giriş penceresinde Kullanıcı adı ve şifrenizle oyuna giriş yapın.

zula arkadaş ekleme pc

Oyuna başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sol aşağı kısımda Bilgilerim, Arkadaşlarım ve Klan sekmesini göreceksiniz. Buradan Arkadaşlarım sekmesine tıklayın.

Arkadaşlarım sekmesinde Yeni Arkadaş Ekle seçeneğine tıklayın. Ardından açılan küçük pencerede eklemek istediğiniz kullanıcı adını girin.

zula arkadaşla nasıl oynanır

Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Aksi takdirde işlem gerçekleşmeyecektir.

Kullanıcı adını girdikten sonra Tamam butonuna tıklayın. Şimdi tek yapmanız gereken karşı tarafın arkadaşlık isteğini kabul etmesini beklemek olacaktır.

Karşı taraf arkadaşlık istediğinizi kabul ettikten sonra Arkadaşlarım bölümünde kullanıcı adını görebilir dilerseniz oda kurup arkadaşınızı odaya davet ederek birlikte oynayabilirsiniz.

Zula arkadaş ekleme pc işlemleri bu kadar basit. Yukarıda yer alan adımları sırasıyla takip ederek Zula oyununda arkadaş ekleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Zula Mobile Arkadaşla Oynama

Akıllı telefonunuzda Zula Mobile oyunu yüklüyse ve Zula mobile arkadaşla oynama nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

  • Zula Mobile oyununu açın.
  • Anasayfada bulunan Arkadaşlar simgesine dokunun.
  • Arkadaş Ekle sekmesine gelin.

Zula mobile arkadaşla oynama

Arkadaş ekle sekmesinde oyuncu ismi veya ID numarasını yazarak arkadaş ekleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Arkadaş ekleme işlemini tamamladıktan sonra birlikte keyifle oynayabilirsiniz.

Zula Odaya Nasıl Girilir?

Oyunu ilk kez oynayanların sıkça sorduğu zula odaya nasıl girilir sorusunu bu yazımızda sizler için cevaplıyoruz.

Zulaya kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Ardından karşınıza çıkan sunucu listesinden herhangi bir sunucuya girin.

Karşınıza odalar çıkacaktır doluluk oranına bakarak istediğiniz odaya giriş yapabilirsiniz. Eğer oda kapasitesi dolu ise başka bir odayı tercih ederek keyifle oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere zula arkadaş ekleme nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Zula indirme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Zula İndirme Hatası Nasıl Çözülür? – [Detaylı Bilgi] başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın