Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyeliğiniz varsa ve zotlo exxen üyelik iptali yapmak istiyorsanız yazımız içerisindeki adımları takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen platformunda üyeliğiniz bulunuyorsa ve zotlo exxen üyelik iptali nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda üyelik iptal etme nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz.

Telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan tarayıcınızı açarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Exxen üyeliğinizi iptal etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “www.exxen.com/tr” yazın.
  • Sağ üst köşeden Üye Girişi butonuna tıklayın.

zotlo exxen nedir

Exxen platformuna üye olduğunuz e posta adresinizi ve şifrenizi girin ardından Giriş Yap butonuna tıklayarak oturum açma işlemini gerçekleştirin.

Exxen’e başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden profilinize tıklayın ardından açılan küçük menüden Hesap ve Ayarlar bölümüne girin.

exxen üyeliğini nasıl iptal ederim

Hesap ve Ayarlar bölümünde Abonelik Bilgilerim kısmında Abonelik Durumu sekmesi altında satın almış olduğunuz paketleri görüntüleyebilirsiniz.

zotlo exxen

Abonelik Durumu yazan kısmın hemen altında satın almış olduğunuz abonelikleri görüntüleyebilir dilerseniz sağ kısımdan “Üyeliğimi İptal Et” seçeneğine tıklayarak zotlo exxen üyelik iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üyeliğimi İptal Et seçeneğine tıkladığınızda karşınıza Hesap Doğrulama sayfası gelebilir. Burada yapmanız gereken oturum açarken girmiş olduğunuz şifrenizi girmeniz gerekir. Ardından devam et butonuna tıklayarak üyelik iptalini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Zotlo Exxen Nedir?

Exxen kullanıcılarının Google üzerinde araştırdığı konulardan biriside Zotlo Exxen nedir şeklindedir. Exxen platformuna üye olan kullanıcıların bazıları aşağıdaki görselde yer aldığı gibi Zotlo Exxen şeklinde ücret kesildiğini ŞikayetVar adlı platformda dile getiriyor.

zotlo exxen ne demek

Bunun ne anlama geldiği tam olarak bilinmesede Exxen müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız bu sorunu dile getirebilir ve çözüme kavuşabilirsiniz.

Exxen üyelik iptali telefon ile yapmak istiyorsanız Exxen Yardım Merkezi adresini ziyaret edebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz Exxen Yardım Merkezi internet adresinin alt kısmında telefon numarası yer almaktadır.

Bu yazımızda sizlere zotlo exxen üyelik iptali nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Exxen bilgisayar uygulaması nasıl indirilir bilmiyorsanız Exxen Bilgisayar Uygulaması Nasıl İndirilir? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın