ZenMate Promise All Failed Hatası (Çözümü)

Tarayıcınızda zenmate promise all failed hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için eklentiyi tarayıcınızdan kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

ZenMate Promise All Failed Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda tarayıcılarda kullanılan ZenMate VPN eklentisinde birtakım kullanıcıların yaşadığı zenmate promise all failed hatası nasıl çözülür bundan bahsedeceğiz.

ZenMate VPN’i aktif etmek istediğinizde “Promise all failed” hata mesajı ile karşılaşıyorsanız bu durumun belli başlı sebepleri şu şekilde olabilir;

  • İnternet bağlantınız yavaş olabilir.
  • İnternet sağlayıcınızda VPN engeli olabilir.
  • Eklenti sunucularında genel bir sorun olabilir.

promise all failed

Bu hata mesajı ile karşılaşıyorsanız öncelikle internet bağlantı hızınızı kontrol edin. Bunu yapabilmek için Fast adresini ziyaret edebilir internet hızınızı ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz adresi ziyaret edip internet hızınızı test ettikten sonra herhangi bir yavaşlık olup olmadığını tespit edin. Örneğin internet hızınız 24 Mbps ise 3-5 Mbps seviyelerine düşmemesi gerekir.

İnternet hızınızda yavaşlama durumu söz konusu ise modeminizi kapatıp tekrardan açmayı deneyebilirsiniz. Modeminizi güç tuşundan kapatın ve 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın.

Modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra bilgisayarınızdan internete bağlanın. Ardından tarayıcınızı açın ve ZenMate VPN’i aktif etmeye çalışın. Muhtemelen sorun düzelecektir.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa internet sağlayıcınız VPN gibi araçları kullanmanıza izin vermiyor olabilir. Bu gibi durumda internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah edebilir sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Son olarak kullanmış olduğunuz ZenMate VPN eklentisinin sunucularından kaynaklı geçici bir problem yaşanıyor olabilir. Böyle bir durumda VPN’i aktif etmek istediğinizde “Promise all failed” hata mesajı ile karşılaşmanız olasıdır.

Hata mesajı almaya devam ediyorsanız ZenMate VPN eklentisini tarayıcınızdan kaldırıp terkardan yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızın sonunda yer alan diğer konumuza göz atabilirsiniz.

Böylece zenmate promise all failed hatası neden kaynaklanabilir ve nasıl çözülür buna detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Tarayıcınızda ZenMate VPN çalışmıyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri ZenMate VPN Çalışmıyor Sorunu (Çözümü) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın