Youtube Vanced Sunucu Hatası (Çözümü)

Telefonunuzda Youtube vanced sunucu hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Youtube Vanced Sunucu Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda Youtube Vanced uygulamasını açmak istediğinizde youtube vanced sunucu hatası alıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Bu hata ile karşılaşmanızın başlıca sebebi uygulamanın güncel olmamasından kaynaklıdır. Eğer sizlerde de durum böyleyse video izlemek istediğinizde Youtube Vanced en yeni sürümde izleyin hatası ile karşılaşabilirsiniz.

YouTube Vanced uygulamasının son sürümünü indirmek için şu adımları izleyin;

YouTube Vanced APK Son Sürüm

Site içerisinde yer alan mavi renkli Vanced Manager adlı butona dokunun. Bu butona bastığınızda Youtube Vanced uygulamasının son sürümünü telefonunuza indirmiş olacaksınız.

Daha sonra indirmiş olduğunuz dosyayı açarak telefonunuza kurun. Ardından uygulamayı açarak herhangi bir sorun ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

YouTube Vanced İnternet’e Bağlanın Hatası

Youtube Vanced kullanıcılarının sıkça karşılaştığı hatalardan biriside “İnternet’e Bağlanın” hatasıdır. Bu hatayı çözmek için öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın.

Eğer hücresel veri üzerinden internete bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Gerekirse hücresel veriyi kapatıp tekrardan açmayı deneyin.

YouTube Vanced internet’e bağlanın hatası ile karşılaşıyorsanız internet hızınız düşük olabilir. İnternet hızınızı test etmek için Fast adresini kullanabilirsiniz.

Youtube Vanced Önbelleğini Temizleyin

Youtube Vanced uygulamasını güncellediğiniz hâlde Youtube vanced üzerinden video izlerken en yeni sürümüyle izleyin hatası gibi sorunlar yaşıyorsanız uygulamanın önbelleğini temizleyin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gidin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Youtube Vanced’i bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

youtube vanced önbellek temizleme

Yukarıdaki adımları takip ederek Youtube Vanced uygulamasının önbelliğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra Youtube Vanced’i açın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Bu yazımızda sizlere youtube vanced sunucu hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Youtube’da video izlemek istediğinizde bu bölgede kullanılamıyor hata mesajı ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası Çözümü adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın