Youtube.com Adresine Geçin Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Dünyaca popüler olan video izleme platformu youtube üzerinde birtakım hatalar meydana gelebiliyor.

Bu hatalardan biriside kullanıcıların youtube.com adresine geçin hatası almalarıdır. Peki bu hatanın çözümü için neler yapmalıyız onlardan bahsedelim.

Youtube.com Adresine Geçin Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Youtube uygulamasını açtınız ve youtube.com adresine geçin yazısı ile karşılaştınız. Bu durum neden kaynaklanıyor diye merak ediyorsanız bu yazımızda cevabını bulabilirsiniz.

Youtube üzerinden video izlemek istediğinizde eğer youtube.com adresine geçin hatası ile karşılaşıyorsanız cihazınızın android sürümü eski olmasından kaynaklıdır.

Youtube şirketinin aldığı kararla birlikte artık Android 4.1 ve altı cihazlar için youtube kullanılamamaktadır.

Eğer sizinde cihazınız Android 4.1 seviyesinde veya altında ise youtube uygulamasını cihazınız artık desteklemiyor demektir.

Youtube.com adresine geçin hatası çözümü için yapmanız gereken basit bir yöntem mevcuttur.

Youtube platformuna uygulama üzerinden değilde kullandığınız herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yaparsanız bu sorunla karşılaşmazsınız.

Tarayıcı üzerinden Youtube adresine erişerek sorunsuz bir şekilde müzik, dizi veya oyun videolarını izleyebilirsiniz.

Eğer cihazınız Android 4.1 veya üstü bir sürüme sahip ise youtube uygulamasını mağazanızdan güncelleyerek bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemleri denediğiniz halde hala youtube.com adresine geçin hatası ile karşılaşıyorsanız cihazınızın saat ve tarih ayarını kontrol edin.

Telefonunuzun ayarlar bölümünden saat ve tarih ayarları bölümüne girerek tarih ve saatinizin doğru olup olmadığını kontrol edin.

Eğer yanlış ise düzelttikten sonra tekrardan youtube uygulamasına erişmeye çalışın.

Futbol maçlarını izlemek için kullandığınız İnat Tv uygulamasında hata alıyorsanız sorunun çözümü için İnat Tv Sunucuya Bağlanamıyor Hatası Nasıl Çözülür? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

“Youtube.com Adresine Geçin Hatası Nedir? – Kesin Çözümü” üzerine 4 yorum

Yorum yapın