Yotiy Nedir Nasıl Kullanılır (Resimli Anlatım)

Google arama motorunda Yotiy nedir diye araştırma yapıyor ve bu konuyu merak ediyorsanız yazımızın devamında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yotiy Nedir Nasıl Kullanılır (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda Instagram kullanıcılarının sıkça kullanmış olduğu Yotiy nedir bu konuya değineceğiz. Yotiy hakkında bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İnternet üzerinde Instagram kullanıcılarının en çok arattığı konulardan birisi gizli profilleri görme konusudur. Biliyorsunuz ki Instagram’da kullanıcılar profillerini sadece takipçilerinin görebileceği şekilde gizliyebilmektedirler.

İşte tam olarak burada devreye Yotiy adlı websitesi girmektedir. Instagram uygulamasında takip etmediğiniz profil olsa dahi bütün gizli profilleri görebilmenize imkan sunmaktadır.

Instagram gizli profilleri görüntülemek için Yotiy nasıl kullanılır diye soracak olursanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “https://yotiy.com/insta” yazın.

yotiy nasıl kullanılır

Açılan sayfada yukarıdaki görselde olduğu gibi Kullanıcı adı girmeniz için bir alan olacaktır. Buraya gizli olan bir Instagram profilinin kullanıcı adını yazmanız gerekmektedir. Ardından Search butonuna tıklayarak kullanıcıyı aratın.

Kullanıcıyı aratma sırasında kısa bir süre sizi bekletecektir. Ardından görüntülemek istediğiniz kullanıcıyı seçin ve yükleme barının dolmasını bekleyin. Yükleme barı dolduktan sonra yeni bir sekme açılacaktır ve burada gizli profilde yer alan tüm gönderileri görüntüleyebilirsiniz.

instagram gizli profil görme yotiy

Yotiy websitesinde Instagram gizli profilini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girdikten sonra “1/10 trying, wait.” yazısı ile karşılaşıyorsanız sitede yoğunluk var demektir. Bu gibi durumlarda farklı bir zaman diliminde tekrardan deneyebilirsiniz.

Böylece Yotiy nedir konusunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yotiy sayesinde Instagram gizli profilleri ücretsiz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Konu hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlere iletebilirsinz.

Tarayıcınızda Canlıtvizle Kim Instagram Açılmıyor ise çözümü için Canlıtvizle Kim Instagram Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın