Yapı Kredi Mobil Açılmıyor (Çözümü)

Telefonda yapı kredi mobil açılmıyor diyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Açılmıyor (Çözümü)

Yapı Kredi müşterisi iseniz ve uygulamayı açmak istediğinizde yapı kredi mobil açılmıyor diyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan adımları takip ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Yapı Kredi mobil uygulaması bir türlü açılmıyor ise şu adımları izleyebilirsiniz;

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulamanın önbelleğini temizleyin.
  • Uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edin.

Öncelikle Yapı Kredi mobil uygulamasının en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Uygulama mağazasına gidin arama kısmına Yapı Kredi Mobil yazın. Ardından güncelle butonuna dokunun.

Yapı Kredi Mobil uygulamasını güncelledikten sonra açın ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Uygulamayı güncel hâli ile kullandığınızda muhtemelen sorun ortadan kalkacaktır.

Eğer sorun devam ediyorsa Yapı Kredi Mobil uygulamasının önbelleğini temizleyin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları takip edin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine dokunun.
  • Yapı Kredi Mobil uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına basın.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

 

yapı kredi mobil önbellek temizleme

Yukarıdaki adımları takip ederek Yapı Kredi Mobil uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra uygulamayı açın ve yapı kredi mobil açılmıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Son olarak internet bağlantınızı kontrol edin. Yapı Kredi Mobil internet gerektiren bir uygulamadır. İnternetinizde kopma veya yavaşlık var ise bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın.

İnternete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Sinyal gücünün düşük olduğu durumlarda internette kopma veya yavaşlık meydana gelebilir.

Bu yazımızda sizlere yapı kredi mobil açılmıyor sorunu çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Ziraat mobil ön kamera hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Ziraat Mobil Ön Kamera Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın