xVideos Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Tarayıcınızdan xVideos adlı video platformuna giriş yapmak istediğinizde xvideos açılmıyor diyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

xVideos Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda xVideos platformuna giriş yapmak istediğinizde xvideos açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Öncelikle bu tarz platformlara neden erişim sağlayamıyoruz ondan bahsedelim. Bu tarz video siteleri müstehcen içerikler barındırdığı için BTK tarafından engellenmektedir.

BTK tarafından bu ve buna benzer internet siteleri sürekli olarak engellendiği için xvideos videolar açılmıyor gibi problemler yaşayabilirsiniz.

Peki bu sorunu nasıl çözeriz diye soracak olursanız bu konuda devreye VPN programı giriyor. VPN programı aracılığıyla internet sitelerine sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama bölümüne “Opera” yazın.
  • Opera tarayıcısını telefonunuza indirin.

iPhone kullanıyorsanız şu adımları izleyin;

  • App Store uygulamasını açın.
  • Mağaza arama kısmına “Opera” yazın.
  • Tarayıcıyı cihazınıza indirin.

yasaklı sitelere nasıl girilir

iPhone veya Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Opera tarayıcısını açın. Ardından aşağı kısımda yer alan profil simgesine dokunarak yukarıda yer alan görseldeki pencereyi açın.

Buradan VPN özelliğini aktif hale getirin. Daha sonra Opera tarayıcısı üzerinden video platformuna giriş yapın. Artık xvideos açılmıyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Bilgisayarınızdan bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Opera Web Browser adresini ziyaret ederek Opera tarayıcısını bilgisayarınıza indirin.

  • Opera tarayıcısını açın.
  • Sağ üst köşeden 3 çizgiye tıklayın.
  • Gizlilik ve Güvenlik bölümünde yer alan VPN Ayarlarda Etkinleştir butonuna tıklayın.

opera vpn etkinleştirme

Açılan pencerede VPN’i etkinleştirin yazan kısmı aktif hale getirin. Ardından video platformuna giriş yapın. Artık xvideos videolar açılmıyor sorunu yaşamayacaksınız.

Bu yazımızda sizlere xvideos açılmıyor sorunu çözümünden bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

xHamstera giriş yapamıyorum sorunu yaşıyorsanız çözümü için xHamstera Giriş Yapamıyorum Sorunu (2023) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın