World War 3 Steam Authentication Failed Hatası (Çözümü)

World War 3 Steam authentication failed hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

World War 3 Steam Authentication Failed Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda World War 3 Steam authentication failed hatası ile karşılaşıyorsanız öncelikle bu sorunu neden yaşadığınızdan bahsedelim.

Authentication failed hatası Steam kimliğinizi doğrulayamadığı durumlarda karşınıza çıkar. Oyun önceden ücretli olup şuan ücretsiz olarak sunulduğu için aşırı yoğunluktan dolayı bu tarz sorunlar meydana gelebilmektedir.

World War 3 oyununda sunucularda herhangi bir bakım çalışması veya sorun olup olmadığını öğrenmek için World War 3 Türkiye adlı Twitter adresini ziyaret edebilirsiniz.

Global bir sorun olup olmadığını kontrol ettikten sonra Steam hesabınızdan çıkış yapın. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

steam çıkış yapma

  • Bilgisayarınızda sağ alt köşede Steam simgesini bulun.
  • Üzerine gelip sağ tıklayın.
  • Ardından Çıkış yapın.

Steam programı arkaplanda tamamen kapanmış durumda olması gerekir. Bu yüzden Görev Yöneticisi’ni açarak Steam programının arkaplanda çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Masaüstünde bulunan Steam simgesine sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın. Ardından oyuna giriş yapmaya çalışın ve world war 3 giremiyorum sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

İkinci yöntem olaram Steam programını açın ve aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • Steam’i açın.
  • Kütüphaneye gelin.
  • Arama kısmına “World War 3” yazın.
  • Sağ tıklayıp Özellikler diyin.

world war 3 giremiyorum

Özelliklere dedikten sonra açılan pencerede Yerel Dosyalar kısmına gelin Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula butonuna tıklayın.

Doğrulama işlemini gerçekleştirdiğinizde oyun içerisinde eksik veya hatalı dosya var ise otomatik olarak düzeltecektir.

Tüm bu adımlardan sonra oyuna giriş yapmayı deneyin ve World War 3 Steam authentication failed hatası ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Sorun devam ediyorsa Yerel Dosyalar sekmesinde yer alan Göz at butonuna tıklayın. Sizi oyunun kurulu olduğu dizine götürecektir.

world war 3 yönetici olarak çalıştır

Oyunun kurulu olduğu dizinde WW3_launcher.exe adlı dosyasına sağ tıklayıp Özellikler diyin. Ardından Uyumluluk sekmesine gelip Bu programı yönetici olarak çalıştır seçeneğini işaretleyerek uygula ve tamam diyin.

Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Steam Güncelleme İçin Çevrimiçi Olmalıdır Hatası Çözümü başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın