War Thunder Sunucuya Bağlanıyor Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda war thunder sunucuya bağlanıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

War Thunder Sunucuya Bağlanıyor Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda War Thunder oyununu açarken bazı kullanıcıların karşılaşmış olduğu war thunder sunucuya bağlanıyor hatası konusuna çözüm yolları ile birlikte değineceğiz.

War Thunder oyununu açmaya çalıştığınızda “Sunucuya bağlanıyor…” ekranında takılı kalıyorsa ve bir türlü oyun açılmıyorsa şu adımları izleyin;

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Oyunun sunucularında bir problem olup olmadığını teyit edin.
  • Oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp tekrardan yükleyin.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. War Thunder oyunu internet gerektiren online bir oyun olduğu için bağlantınızda yavaşlama veya anlık olarak kopma meydana geldiyse sunucuya bağlanıyor kısmında takılı kalabilir.

war thunder açılmıyor

Modeminizi güç tuşundan kapatın ve 1 dakika kadar bekleyin. Ardından tekrardan modeminizi açın ve tüm ışıklar yanana kadar bekleyin. Daha sonra bilgisayarınızdan internete bağlı olduğundan emin olduktan sonra War Thunder oyununu açmayı deneyin.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa War Thunder oyununun sunucularından kaynaklı bir bakım çalışması veya çökme meydana gelip gelmediğini araştırın. Bunu yapabilmek için oyunun resmi websitesini veya sosyal medya hesaplarını inceleyebilir böyle bir durum olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa War Thunder oyununu bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Ardından tekrardan temiz bir kurulum yaparak oyunu açmayı deneyin.

Böylece war thunder sunucuya bağlanıyor hatası konusunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu hata ile alakalı görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızda ip yapılandırma hatası ile karşılaşıyorsanız ve bunu nasıl çözebileceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok ise İp Yapılandırma Hatası Nasıl Çözülür? (Resimli Anlatım) başlıklı yazımız size yardımcı olacaktır.

Yorum yapın