Valorant Güncelleme Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda valorant güncelleme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Valorant Güncelleme Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda Valorant oyunu kurulu ise ve oyunu güncellemek istediğinizde valorant güncelleme hatası alıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Valorant oyununda güncelleme hatası yaşıyorsanız çözümü için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Riot istemcisini yeniden başlatmayı deneyin.
  • Güvenlik duvarı ve antivirüs programınızda Valorant oyununa izin verin.
  • Modeminize reset atın.

Valorant güncelleme ekranında kalıyor ise internet bağlantınızı kontrol edin. Modeminizi kapatıp 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın.

Modeminiz üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra Valorant oyununu açın ve güncellemenin sorunsuz bir şekilde ilerlediğinden emin olun.

Valorant oyunu bir türlü güncellenmiyorsa Riot istemcisini yeniden başlatmayı deneyin. Ctrl + Alt + Delete tuşlarına basarak Görev Yöneticisini açın.

Görev Yöneticisi penceresinde Valorant ve Riot istemcisine sağ tıklayıp Görevi Sonlandır diyin. Oyun ve istemcinin arkaplanda tamamen kapandığından emin olduktan sonra tekrardan açın.

Valorant güncelleme duraklatıldı hatası

Bilgisayarınızda güvenlik duvarınız oyunu açmanıza veya güncellemenize engel oluyor olabilir. Böyle bir durumda güvenlik duvarı ayarlarına giderek Valorant oyununa izin verin.

Aynı şekilde antivirüs programınızda valorant güncelleme duraklatıldı hatası yaşamanıza neden oluyor olabilir.

Antivirüs programınızı geçici bir süre devre dışı bırakarak Valorant oyununu açmayı deneyin. Güncelleme işleminin ilerleyip ilerlemediğini kontrol edin.

Yaşamış olduğunuz güncelleme hatası global bir sorun olabilir. Bunu anlamak için Valorant oyununun topluluk forumlarını veya resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere valorant güncelleme hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Valorant desteklenmeyen işletim sistemi hatası yaşıyorsanız çözümü için Valorant Desteklenmeyen İşletim Sistemi (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın