Usdtusa Com Nedir? Tuzak mı?

Son zamanlarda sıkça rastlanılan ve sms olarak olarak gelen usdtusa com nedir diye soruyorsanız detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Usdtusa Com Nedir? Tuzak mı?

Yakın dönemde dolandırıcılık vakaları oldukça artmış durumda. Bu vakalardan biriside usdtusa dolandırıcılığı olarak karşımız çıkmaktadır.

Usd tusa nedir diye soracak olursanız kripto borsaları ile uğraşıyorsanız bu tuzağa sakın düşmeyin. Birçok kişiye sms olarak gönderilen Usdtusa com Mesajı Nedir bu konu hakkında görsel aşağıda yer almaktadır.

usdtusa.com para çekme

Yukarıdaki görselde yer aldığı gibi telefonuna sms olarak mesaj giden kişiler bir anlık dalgınlığa gelip usdtusa.com para çekme işlemi yapmaya çalışıyor.

Bu tarz mesajların içerisinde yer alan linklere kesinlikle tıklamayın. Aksi takdirde farklı mağduriyetler yaşayabilir sıkıntı çekebilirsiniz.

Mesaj içerisinde yer alan ibareye göre hesabınıza yatmış olan belirli miktarda usdt olduğu söyleniyor. Peki USDT nedir diye soracak olursanız yazımızı okumaya devam edin.

USDT Nedir?

USDT bir diğer adıyla Tether ABD dolarına endeksli bir kripto para birimidir. Yani kısacası kripto borsalarında bulunan USDT dolar yerine geçmektedir.

Usdtusa com Mesajı Nedir?

Birçok kullanıcının telefonuna sms olarak giden Usdtusa com Mesajı Nedir diye soracak olursanız bu tarz gelen sms’lere kesinlikle itibar etmeyin.

Özellikle mesaj içerisinde yer alan internet adreslerine yani linklere kesinlikle tıklamayın. Yazımız içerisinde yer alan uyarıları dikkate alarak Usdtusa dolandırıcılığı mağduru olmaktan kurtulun.

Usdtusa com şikayet etmek için Şikayetvar sitesine görüşlerinizi bildirebilir ve toplumu bilinçlendirebilirsiniz.

Bu yazımız içerisinde sizlere usdtusa com nedir hakkında bilgiler verdik. Kimsenin mağdur olmaması açısından bu yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.

Tarayıcınızda bağlantınız gizli değil hatası yaşıyorsanız Chrome Bağlantınız Gizli Değil Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın