Tweetler Şu Anda Yüklenmiyor Hatası – Nasıl Çözülür?

Twitter kullanıcısı olarak tweetler şu anda yüklenmiyor hatası alıyorsanız bu sorun neden kaynaklanır ve çözümü için neler yapabiliriz gibi sorularınızın cevaplarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Tweetler Şu Anda Yüklenmiyor Hatası – Nasıl Çözülür?

Twitter üzerinde dolaşırken paylaşılan yazıları okurken veya ana sayfanızı yenilerken karşınıza tweetler şu anda yüklenmiyor hatası mesajı gelebilir. Bu hatanın çözümünden önce neden kaynaklanabilir ondan bahsedelim.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Mobil cihaz üzerinden Twitter kullanıyorsanız Wi-Fi özelliğini kapatıp tekrardan açın. İnternet bağlantınızın kopması durumunda tweet şu anda yüklenmiyor yazısı ile karşılaşabilirsiniz.

Anlık internet bağlantısı kopma durumlarında tweetler şu anda alınamıyor hatası ile karşılaşabilirsiniz. Bağlı olduğunuz internet ağında sorun olup olmadığını kontrol edin. Gerekirse modeminize reset atabilirsiniz.

Modeminize reset atın. Daha sonra üzerindeki tüm ışıklar yandığında Twitter uygulamasına girin. Hata alıp almadığınızı kontrol edin.

Twitter hesabınızda sorun olabilir. Başka bir twitter hesabınız varsa diğer hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Tweetler şu anda yüklenemiyor hatası ile karşılaşmıyorsanız ana hesabınızda sorun var demektir.

Masaüstü üzerinden Twitter platformuna giriş yapıyorsanız farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Kullandığınız tarayıcıdan kaynaklanan bir sorun olabilir.

Farklı bir tarayıcıdan Twitter adresine bağlanarak hesabınıza giriş yapın. Eğer tweetler şu anda yüklenmiyor hatası almıyorsanız sürekli kullanmış olduğunuz tarayıcınızda problem var demektir.

Tarayıcınızın tüm tarama verilerini temizleme işlemi yaparak bu sorunu ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Twitter hesabınıza giriş yapın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Twitter uygulamanız güncel olmayabilir. Android kullanıcısı iseniz Google Play üzerinden iOS kullanıcısı iseniz App Store üzerinden mağaza arama kısmına Twitter yazarak uygulamanın sayfasına gelin.

Mağaza içerisinde Twitter uygulaması sayfasına geldikten sonra eğer Güncelle butonu görüyorsanız mutlaka güncelleme işlemini gerçekleştirin.

Twitter uygulamanız eski bir sürüme sahipse tweetler şu anda alınamıyor hatası yaşayabilirsiniz. Telefonunuzda yüklü olan uygulamanızı en güncel hale getirerek bu tarz sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Twitter üzerinde kural ihlali yaptıysanız hesabınız kısıtlanmış olabilir. Bu tip durumlarda böyle hata mesajları ile karşılaşabilirsiniz. Kural ihlali genellikle üst üste paylaşımları beğenme, retweet yapma vb. işlemlerden dolayı yaşanır.

Twitter hesabınızdan çıkış yapıp tekrardan giriş yaparak sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Eğer hala sorun devam ediyorsa Twitter uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırın ve tekrardan yükleyin.

Twitter hesabınızda sınıra ulaşıldı hatası ile karşılaşıyorsanız bunun nedenlerini ve çözüm yollarını Twitter Sınıra Ulaşıldı Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın