Trendyol Linki Açılmıyor (Çözümü)

Mobilde trendyol linki açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

Trendyol Linki Açılmıyor (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere mobilde sıkça yaşanılan trendyol linki açılmıyor sorununa çözümleri ile birlikte değineceğiz. Sosyal medya platformlarında paylaşılan Trendyol linklerine bastığınızda açılmıyor mu?

Eğer trendyol linklerine bastığınızda açılmıyorsa endişelenmenize hiç gerek yoktur. Bu sorunun çözümünden önce neden kaynaklanabilir onları tespit etmemiz gerekir.

Twitter’da, Youtube’da, Instagram’da veya Facebook gibi platformlarda paylaşılan trendyol linklerinin açılmaması şu nedenlerden kaynaklanabilir;

  • Tıkladığınız trendyol linkinde yer alan ürün kaldırılmış olabilir.
  • Telefonunuzda Trendyol uygulaması yüklü olmayabilir.
  • Kullanmış olduğunuz tarayıcınız ile alakalı sorunlar olabilir.

Instagram Trendyol linki açılmıyor

Sosyal medya platformlarında paylaşılan trendyol linklerinin açılmamasının başlıca nedenlerinden birisi linkte yer alan ürünün satıcı tarafından kaldırılmış olmasıdır.

Örneğin Instagram’da X bir markanın ayakkabısına denk geldiniz ve altında da ilgili ürünün trendyol linkini gördünüz. Eğer satıcı bu ürünü kaldırdıysa linke tıkladığınızda açılmayacak veya bu ürün kaldırılmıştır şeklinde bir sayfa açılacaktır.

Trendyol linklerinin açılmamasının bir diğer nedeni ise telefonunuzda Trendyol uygulaması yüklü olmayabilir. Linke tıkladığınızda eğer telefonunuzda Trendyol uygulaması yüklü değilse varsayılan tarayıcınız üzerinden açacaktır.

  • Google Play veya App Store’a girin.
  • Arama bölümüne “Trendyol” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

Bu adımları takip ederek Trendyol uygulamasını hem Android hem iOS olmak üzere her iki cihazınızda kolaylıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Telefonunuzda Trendyol uygulamasının olmadığını varsayarsak sosyal medyada görmüş olduğunuz trendyol linkine tıkladığınızda tarayıcınızda açacaktır. Eğer tarayıcınızın çerezlerini ve geçmişini uzun süredir silmiyorsanız sayfaların açılmaması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere trendyol linki açılmıyor sorunu nedenlerinden ve çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Trendyol gizlenen siparişlerin nasıl görebileceğinizi bilmiyorsanız Trendyol Gizlenen Siparişleri Görme (2023) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın