Trendyol Beklenmeyen Bir Hata Oluştu (Çözümü)

Telefonunuzda trendyol beklenmeyen bir hata oluştu sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için uygulamanın verilerini veya önbelleğini temizleyin.

Trendyol Beklenmeyen Bir Hata Oluştu (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere trendyol beklenmeyen bir hata oluştu sorunu çözüm yollarından bahsedeceğiz. Bu sorun ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru sitedesiniz.

Trendyol uygulaması içerisinde sipariş iptali yaparken, bir ürünü sepete eklerken veya ödeme işlemi esnasında beklenmeyen bir hata oluştu penceresi ile karşılaşıyorsanız çözümü için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Trendyol uygulamasının önbelleğini veya verilerini temizleyin.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Trendyol uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin.

trendyol bir hata oluştu

Yukarıdaki görselde yer aldığı gibi Trendyol uygulamasında bir işlem sırasında bu hatayı alıyorsanız uygulamanın önbelleğini temizlemeyi deneyin. Bunun için şu adımları izleyin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Trendyol uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına basın.
  • Önbelleği temizle butonuna dokunun.

trendyol önbellek temizleme

Bu adımları takip ederek Trendyol uygulamasının önbelleğini temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra uygulamayı açın ve Trendyol bir hata oluştu gibi sorunlar yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Yine aynı kısımdan uygulamanın verilerini temizleyebilirsiniz. Ancak verileri temizleme işlemini gerçekleştirdiğinizde Trendyol uygulamasında giriş yapılı olan hesabınızdan çıkış yapacaktır. Böyle durumda tekrardan giriş yapmanız gerekir.

İkinci yöntem olarak internet bağlantınızı kontrol edin. WiFi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın. Modem üzerinde yer alan ışıklar tekrardan yandıktan sonra telefonunuzdan WiFi ağınıza bağlanın ve Trendyol uygulamasına girip hata alıp almadığınızı kontrol edin.

Eğer internete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Sinyal gücünün düşük olduğu durumlarda bu tarz internet gerektiren uygulamalarda sorun yaşayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere trendyol beklenmeyen bir hata oluştu sorunu çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Trendyol sepetim açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için Trendyol Sepetim Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın