Tivibu Sinyal Yok Sorunu Nasıl Çözülür?

Tivibu aboneliğiniz var ise ve akıllı televizyonunuzda tivibu sinyal yok sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Tivibu Sinyal Yok Sorunu Nasıl Çözülür?

Akıllı televizyonunuzda tivibu sinyal yok sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  • Öncelikle cihaza giden kabloları kontrol edin. Gerekirse kabloları çıkarıp tekrardan takmayı deneyin.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Modeminize reset atarak sorunu çözmeye çalışın.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız sorunu dile getirerek çözüm yolu arayın.

tivibu kanal gösterilemiyor

Evinizde Tivibu varsa ve tivibu kanal gösterilemiyor gibi problemler yaşıyorsanız cihaza giden kabloları kontrol edin. Kabloları çıkarıp tekrardan takın.

İnternet bağlantınızı ve hızınızı kontrol edin. Öncelikle Fast adresini ziyaret ederek internet hızınıza bakın. İnternet hızınız düşük ise bu tarz problemler meydana gelebilir.

Modeminize reset atın. Modeminizi güç tuşundan kapatın ve 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Ardından modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra Tivibu makinenize bağlanın ve tivibu açılmıyor gibi problemler yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa Tivibu Müşteri Hizmetlerini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetleri numarasını bilmiyorsanız aşağıda yer almaktadır.

  • Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası : 4445375

Yukarıda yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız sorunu dile getirebilir çözüm yollarını öğrenebilirsiniz.

Tivibu sinyal yok sorunu yaşıyorsanız olumsuz hava koşullarından kaynaklı olabilir. Örneğin şiddetli yağmur veya fırtına olduğu zamanlar sinyalde azalmalar meydana gelebilmektedir.

İp yapılandırma hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için İp Yapılandırma Hatası Nasıl Çözülür? – [Detaylı Anlatım] başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın