Snapchat Arkadaş Ekleme Hatası (Çözümü)

Snapchat arkadaş ekleme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Ekleme Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında birçok kullanıcının karşılaştığı snapchat arkadaş ekleme hatası çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Snapchat uygulaması içerisinde bu sorun ile karşılaşıyorsanız gün içerisinde peş peşe birden çok arkadaş ekleme işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde sürekli olarak çok sayıda arkadaş eklediğiniz takdirde Snapchat tarafından hesabınıza kısıtlama getirilebilir. Böyle bir durumda da ortaya Snapchat arkadaş ekleme bir hata oluştu gibi sorunlar çıkabilir.

Snapchat Arkadaş Ekleme Sınırı

Snapchat uygulamasında arkadaş ekleme hatası yaşayan kullanıcıların sıkça sorduğu Snapchat arkadaş ekleme sınırı var mı sorusuna cevap verelim.

Snapchat gün içerisinde rastgele agresif bir şekilde arkadaş eklemesi yapan kullanıcılardan dolayı bir sınırlama getirmiştir. Fakat günlük olarak snapchat arkadaş sınırı kaç olduğunu söylemek mümkün değildir. Snapchat arkadaş sınırı gün içerisinde tahmini 100 ile 200 arasında olabilir.

Snapchat hesabınızda arkadaş ekleme hatası alıyorsanız veya Snapchat çok fazla arkadaşın var uyarısı ile karşılaşıyorsanız çözümü için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Snapchat hesabınızdan kısıtlamanın kalkması için 2 veya 3 gün herhangi bir işlem yapmayın.
  • Gün içerisinde çok sayıda arkadaş eklemesi yapmaktan kaçının.

Snapchat hesabınızda kısıtlama olduğunu düşünüyorsanız yukarıda belirttiğimiz gibi 2 veya 3 gün hesabınızda hiçbir işlem gerçekleştirmeyin. Eğer işlem yapmaya devam ederseniz kısıtlamanızın süresini uzatmış olacaksınız.

Snapchat hesabınızda gün içerisinde çok sayıda arkadaş eklemesi yapmamaya özen gösterin. Bunu yaptığınız takdirde hesabınız sürekli olarak kısıtlanacaktır.

Snapchat Arkadaş Sınırı Kaldırma

Snapchat uygulamasında arkadaş sınırı kaldırma gibi birşey söz konusu değildir. Bu durumu düzeltmek için yapabileceğiniz tek şey gün içerisinde çok fazla sayıda arkadaş ekleme eyleminden uzak durmak olacaktır.

Snapchat Arkadaş Ekleme Bir Hata Oluştu

Snapchat uygulamasında arkadaş eklerken ‘bir hata oluştu‘ uyarısı ile karşılaşıyorsanız uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Snapchat’i bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Verileri temizle işlemini yapın.

Snapchat arkadaş ekleme bir hata oluştu

Snapchat uygulamasının verilerini temizlediğinizde uygulama ilk yüklediğiniz hâle dönecektir ve giriş yapmış olduğunuz hesabınızdan çıkış yapılacaktır. Böyle bir durumda tekrardan giriş yapmanız gerekir.

Uygulamanın verilerini temizledikten sonra Snapchat’i açın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından arkadaş eklemeyi deneyerek ‘Snapchat arkadaş ekleme bir hata oluştu‘ uyarısı ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Bu yazımızda sizlere snapchat arkadaş ekleme hatası nedenlerinden ve çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Snapchat mesaj gönderilemedi hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Snapchat Mesaj Gönderilemedi Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın