Sketchup 3D Warehouse Açılmıyor (Çözümü)

Bilgisayarınızda sketchup 3d warehouse açılmıyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sketchup 3D Warehouse Açılmıyor (Çözümü)

Bu yazımızda Sketchup 3D kullanıcılarının yaşamış olduğu sketchup 3d warehouse açılmıyor sorunu nasıl çözülür ve neden kaynaklanır bunlardan bahsedeceğiz.

Sketchup 3D programı içerisinde Warehouse bölümünü açmak istediğinizde açılmıyorsa aşağıdaki nedenlerden kaynaklanabilir.

  • İnternet bağlantısında kopma veya yavaşlama
  • Programın crackli versiyonunun kullanılması
  • Programın sunucularından kaynaklı sorunlar

Sketchup 3D Warehouse Internet sorunu

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmenizde fayda vardır. Nedenine gelecek olursak Sketchup 3D programının bazı bölümleri internet bağlantısı gerektirmektedir. İnternet bağlantınızda kopukluk veya yavaşlama meydana geldiyse bu tarz sorunlar yaşayabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol edin gerekirse modeminizi kapatıp açın. Modeminizi güş tuşuna basarak kapatın ve 1 dakika kadar bekleyin. Ardından tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra bilgisayarınızdan Sketchup 3D programını açın ve Warehouse bölümüne giriş yapmayı deneyin.

Sketchup 3D Warehouse internet sorunu yaşamanızın sebebi bağlantı hızınızdan kaynaklı olabilir. Bağlantı hızınızı test etmek için SpeedTest adresini ziyaret edebilir ücretsiz bir şekilde hız testi yapabilirsiniz.

Sketchup programının crackli versiyonunu kullanıyorsanız bazı özelliklerini kullanırken sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle programın orijinal sürümünü edinmeniz her zaman en sağlıklı yol olacaktır.

Sketchup programı içerisinde internet gerektiren bazı kısımlar açılmıyorsa program sunucuları tarafında geçici bir arıza veya bakım çalışması olabilir. Farklı bir zaman diliminde tekrardan kullanmayı deneyebilirsiniz.

Böylece sizlere sketchup 3d warehouse açılmıyor sorunu için çözüm yollarını sizlerle paylaştık. Bu konu hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

AutoCAD programında nonvalid software detected hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için AutoCAD Nonvalid Software Detected (Çözümü) başlıklı yazımızı ziyaret edin.

Yorum yapın