Semrush Ücretsiz Hesap Açma Nasıl Yapılır? – [Detaylı Anlatım]

SEO çalışmalarında en popüler olan ve en çok tercih edilen araçlardan biri olan Semrush ücretsiz hesap açma nasıl yapılır diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Semrush Ücretsiz Hesap Açma Nasıl Yapılır? – [Detaylı Anlatım]

Semrush nedir öncelikle ondan bahsedelim. Web sitenizin ve rakip sitelerin performansını düzenli bir şekilde takip edebileceğiniz  ve siteniz için seo konusunda detaylı bilgi edinebileceğiniz bir araçtır.

Semrush ücretsiz hesap açma işlemi için öncelikle tarayıcınızdan https://semrush.jp/ adresine giriş yapmanız gerekecektir.

semrush ücretsiz açma

Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan turuncu renkteki “無料トライアル” yazılı butona tıklayın. Sizleri hesap oluşturma sayfasına yönlendirecektir.

Burada mail adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Herhangi bir temp mail sitesinden mail adresi alabilir veya kendi mail adresinizi kullanabilirsiniz.

semrush ücretsiz üyelik

Mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra onay kutucuğu gelecektir. Buraya mailinize gelen onay kodunu girin ve ardında turuncu butona tıklayın.

Daha sonrasında sizden telefon numarası girmeniz istenebilir numarayı rastgele girebilirsiniz.

Semrush ücretsiz hesap açma işlemi bu kadar kolay. Bu işlemleri uyguladıktan sonra 14 gün boyunca semrush seo aracını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yazımız içerisinde yer alan adımları uygulamanıza rağmen ücretsiz hesap açmayı başaramadıysanız sizlere yardım etmemiz için aşağıda yer alan yorum kısmından sorununuzu belirtebilirsiniz.

Chrome taraycısında bağlantınız gizli değil hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Chrome Bağlantınız Gizli Değil Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın