Sea of Thieves Lavenderbeard Hatası (Çözümü)

Sea of thieves lavenderbeard hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Sea of Thieves Lavenderbeard Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda Sea of Thieves adlı oyun yüklü ise ve oyunu açmak istediğinizde sea of thieves lavenderbeard hatası yaşıyorsanız çözümü için aşağıdaki yolu izleyin.

  • Windows arama kısmına “Kimlik Bilgileri Yöneticisi” yazın.
  • Açılan pencerede Windows Kimlik Bilgileri seçeneğini seçin.

Sea of Thieves servisleri geçici olarak kullanılmamaktadır

Burada yer alan “Xbl_Ticket|1717113201|Production” şeklinde yazan kısmı açın ve ardından Kaldır seçeneğine tıklayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra oyuna tekrardan giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen yaşamış olduğunuz lavenderbeard sorunu çözülmüş olacaktır.

Eğer bu yöntem işe yaramadıysa oyuna VPN programı ile veya DNS değiştirerek girmeyi deneyin. VPN programını aktif hale getirin ardından oyuna giriş yapmaya çalışın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Sorun devam ediyorsa VPN programını kapatın ve bu kez DNS değiştirme adımlarına geçin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • Windows arama kısmına “Ağ bağlantılarını görüntüle” yazın.
  • Açılan pencerede bağlı olduğunuz ağa sağ tıklayıp Özellikler diyin.
  • Daha sonra İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPV4) seçin ve tekrardan Özellikler diyin.

Sea of Thieves hata

Karşınıza ufak bir pencere gelecektir. Burada yapmanız gereken Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan seçeneğini seçmek olacaktır. Ardından 2 kutucuğa sırasıyla 208.67.222.222 – 208.67.220.220 yazın ve uygula diyerek dns değiştirme işlemini tamamlayın.

Yazımız içerisinde yer alan DNS adresleri tamamen örnektir. Daha farklı DNS adresleri kullanarak bu adımları tamamlayabilirsiniz.

DNS değiştirme işlemini tamamladıktan sonra oyuna giriş yapmayı deneyin ve sea of thieves lavenderbeard hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Yazımız içerisinde yer alan ilk yöntem en etkili olanıdır. Genellikle ilk yöntemi uyguladığınız bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Sea of Thieves oyununa Sea of Thieves | Steam adresinden ulaşabilir Steam üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sea of Thieves oyununda donma sorunu yaşıyorsanız çözümü için Sea of Thieves Donma Sorunu – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın