R Download Galeriye Bağlanmıyor Hatası (2024)

iPhone’ununuzda r download galeriye bağlanmıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

R Download Galeriye Bağlanmıyor Hatası (2024)

iPhone kullanıcısı iseniz ve kestirmeler kısmındaki R Download özelliğini kullanmak istediğinizde r download galeriye bağlanmıyor hatası alıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun Kestirmeler bölümünde yer alan R Download kestirmesini tamamen silmek olacaktır. Bunun için şu adımları izleyin;

  • iPhone’unuzda Shortcut uygulamasını açın.
  • Ardından ‘R Download‘ veya ‘R Download(Updated)‘ yazan kestirmeleri bulun.
  • Üzerine basılı tutarak silme işlemini gerçekleştirin.

r download çalışmıyor

Yukarıdaki adımları izleyerek iPhone cihazınızda yer alan R Download kestirmesini kolaylıkla silebilirsiniz. Eğer cihazınızda Shortcut uygulaması yüklü değilse App Store üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

  • App Store’u açın.
  • Arama bölümüne ‘Shortcut‘ yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

Shortcut uygulamasını iPhone’unuza indirdikten sonra r download çalışmıyor sorunu için yapmamız gereken aşağıda yer alan linkte belirtmiş olduğumuz R Download kestirmesini cihazınıza indirmek olacaktır.

Yukarıda yer alan R Download kestirmesini iPhone’unuza yükleyin. Ardından Shortcut uygulamasını açarak yüklemiş olduğunuz R Download kestirmesinin gözüküp gözükmediğini kontrol edin.

Tüm bu adımları sırasıyla eksiksiz bir şekilde uyguladıktan sonra sosyal medya platformlarından herhangi birine girerek indirme işlemini yapmayı deneyin.

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Herhangi bir video bulun.
  • Sağ üst köşeden üç noktaya dokunun.
  • Paylaş butonuna basın.

r download galeriye bağlanmıyor iphone

Paylaş butonuna tıkladıktan sonra bir pencere açılacaktır. Burada yüklemiş olduğumuz R Download (Updated) kestirmesini görebilirsiniz. Bu kestirmeye basarak galerinize videoyu indirmeyi deneyerek r download çalışmıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

R Download Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Yazımızda yer alan adımları uygulamanıza rağmen sorun düzelmiyorsa alternatif olarak R Download kestirmeleri aşağıda yer almaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz R Download kestirmelerini indirerek sırayla çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Ancak indirmeden önce kestirmelerinizde bulunan daha önce yüklemiş olduğunuz R Download kestirmesini silmeyi unutmayın!

Bu yazımızda sizlere r download galeriye bağlanmıyor hatası çözümünden bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

iPhone fotoğraf aktarma sorunu yaşıyorsanız çözümü için iPhone Fotoğraf Aktarma Sorunu [Çözümü] başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın