Postegro Günlük Limit 0 Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram gizli profilleri görebilmek için kullandığımız Postegro uygulamasında postegro günlük limit 0 hatası çözümünü bu yazımızda bulabilirsiniz.

Postegro Günlük Limit 0 Hatası Nasıl Çözülür?

Postegro uygulamasında instagram gizli profil görme işlemi için kullanıcı adı arattığınızda postegro günlük limit 0 hatası ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Sahte(Fake) Instagram hesabınızla uygulamaya giriş yapın.
  • Uygulama içerisinde arama kısmına görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın.

postegro code 12 hatası

Kişinin kullanıcı adını aratıp profiline girmeye çalıştığınızda görseldeki gibi postegro code 12 hatası yaşıyorsanız yapmanız gereken gerçek hesabınızla giriş yapmak olacaktır.

Tam olarak anlaşılmadıysa şöyle ifade edelim. Postegro uygulamasına yeni açılmış profil fotoğrafı olmayan veya takipçisi olmayan hesap ile giriş yaptığınızda postegro limit hatası ile karşılaşırsınız.

Instagram hesabında profil fotoğrafı olan ve +100 takipçili olan bir hesabınız ile Postegro uygulamasına giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen artık sizin hesap bizim taleplere uyumadığına göre limitiniz 3 değilde 0 kadardır yazısı karşınıza çıkmayacaktır.

Lili günlük Limit 0 hatası ile karşılaşıyorsanız yazımızın içerisinde belirttiğimiz gibi  uygulamaya fake hesaplar üzerinden giriş yapmamaya çalışın.

Postegro kullanıcılarının büyük çoğunluğu fake yani sahte hesaplar üzerinden uygulamayı kullanmaya çalıştığı için postegro günlük limit 0 hatası gibi sorunlar meydana gelmektedir.

Postegro Nasıl İndirilir?

Postegro uygulamasını telefonunuza indirmek için Google arama motoruna “postegro indir” vb. şekilde aramalar yapabilirsiniz. Böylece güvenilir apk indirme sitelerinden postegro uygulamasını indirebilirsiniz.

Postegro Güvenilir Mi?

Instagram gizli hesapları görme işlemi için kullanılan Postegro güvenilir mi sorusu sıkça sorulmaktadır.

Bu platforma giriş yaparken sizleri ilk önce Instagram giriş yapma ekranına göndermektedir. Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

Her ne kadar durum böyle olsada mağduriyet yaşamamak adına bu tarz platformları kullanmamak en doğru seçenek olacaktır.

Lili apk neden açılmıyor diyorsanız Lili APK Neden Açılmıyor? (Detaylı Bilgi) başlıklı yazımıza giderek bu konu hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Yorum yapın